NexDock-760x500

NexDock، داک ۱۴ اینچی کانتینیوم به دلیل آتش‌سوزی کارخانه تولیدکننده این محصول با تأخیر عرضه سه ماهه مواجه شده است. این داک دارای بلوتوث و مانیتور ۱۴ اینچی است که بااتصال به گوشی‌های دارای قابلیت کانتیوم آنها را به یک لپ‌تاپ تبدیل می‌کند.

با آتش‌سوزی که در قسمت مونتاژ کارخانه تولیدکننده این محصول افتاده است باعث شده تا عرضه این داک به بازار با سه ماه تأخیر همراه باشد.

در بیانیه‌ای درباره این اتفاق این‌گونه توضیح داده‌شده است:

در گفتگویی که با کارخانه سازنده داشتیم، آتش در ابتدا از قسمت مونتاژ شروع‌شده است. این بدان معنی است که قطعاتی که در این قسمت بوده‌اند از بین رفته یا آسیب‌دیده‌اند. از وضعیت  داک هایی که در قسمت‌های دیگر کارخانه بوده‌اند اطلاع داریم که چه مقدار خسارت واردشده است. کارخانه سازنده باید داک های جدید تولید کند پس بنابراین باید تا سه ماه دیگر منتظر بمانیم.

nexdock-fire
NexDock امکان اتصال موبایل‌های دارای قابلیت کانتینیوم را می‌دهد که بااتصال دستگاه خود می‌توانید از قابلیت کانتینیوم گوشی خود بهره‌مند شوید. حتی اگر گوشی شما قابلیت کانتینیوم را پشتیبانی نمی‌کند می‌توانید از درگاه mini HDMI این داک استفاده کنید.

 

منبع :

MSPU

299 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sayan
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵

تو پی سی هنگام ریست ویندوز چه اتفافی می اوفته ؟ یعنی دوباره بایستی برنامه هایی از قبیل آفیس ، نرو ، و سخت افزارهای جانبی مانند پرینتر و وای فای رو دوباره نصب کنیم .

sayan
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵

چند روزه هات اسپات شیلد و تاچ وی پی ان از کار افتاده ، نرم افزار یا راه حل دیگری دارید ، پیغام خطای Not authorized می دهد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,