nexdock

به نظر می رسد عرضه ی داک کانتینیوم NexDock طلسم شده است. برای بار دوم عرضه‌ی این محصول خاص به بازار با مشکل فنی رو به رو شده است. پیش تر این محصول به دلیل اتش سوزی تاریخ عرضه نامعلومی داشت اما پس از آن، به نظر می رسد که مشکل دیگری باعث تاخیر خوردن این داک شده است. 

NexDock یک داک کانتینیوم است که با استفاده از تلفن ویندوزی که به ویندوز موبایل ۱۰ مجهز است و از قابلیت کانیتیوم پشتیبانی می کند، به شما فضای کاری همانند یک لپ تاپ را می دهد. پس از پایان یافتن مشکل آتش سوزی این داک، مشکل فنی دیگری باعث شده تا در باره ی عرضه این داک به بازار تصمیم گیری شود.

زمانی که فکر می کردیم مشکل آتش سوزی را در کارخانه سازنده را پشت سر گذاشته ایم، در بازخوردهای دریافتی از پشتیبان های خود، تاکید می کردند که هنوز مشکل به طور کامل رفع نشده است. ظاهرا برخی از پشتیبان های ما مشکلی در روشن کردن داک ها زمانی که آنها را به برق متصل می کنند دارند. ما می خواهیم که این مشکل را با شرکت سازنده، پیش از عرضه عمومی پیدا کنیم. بنابراین از شرکت حمل و نقل خود خواستیم تا اطلاع ثانوی تحویل کالا را معلق کند.

توضیحات NextDock هرچند به وضوح قابل درک است اما پاسخی به سوالی که این کالا تا کی تاخیر می خورد نداده است.

در حال حاضر ما در حال ریشه یابی این مشکل با شرکت سازنده هستیم. تا زمانی که راه حلی پیدا کنیم، عرضه کالا را به تاخیر می اندازیم.

مشتریانی که احتمالا کالای دارای مشکل را در اختیار دارند می توانند آن را تعویض کنند یا از طریق صفحه ی Indiegogo به روز شده ی NexDock در خواست باز پرداخت وجه خود کنند.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,