nexdock

داک کانتینیوم NextDock پس از اخباری مبتنی بر تاخیر خوردن های پیاپی به خاطر مشکلات تولید و آتش سوزی کارخانه سازنده، به دست تعدادی از کاربران رسیده است. در این مطلب به طور خلاصه این داک مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این داک هنوز دارای مشکلاتی است چرا که علاوه بر اینکه تحویل این داک به کاربران با تاخیر مواجه شده عملکرد خوبی را از خود نشان نمی دهد.D Falconer صاحب یک عدد لومیا ۹۵۰ توانسته این محصول را مورد بررسی قرار دهد که در ادامه با هم تماشا می کنیم.

دانلود با کیفیت ۳۶۰     |      دانلود با کیقیت ۲۷۰

به نظر نمی رسد که این داک با ویندوز ۱۰ موبایل همخوانی داشته باشد چرا که همانطور که از ویدیو مشخص است دارای مشکلات آزار دهنده ای است. مشکلات اتصال با یو اس بی، لگ ها پیاپی، عدم توانایی کاربر در تعامل با دستگاه به علت کندی نشانگر ماوس و در نتیجه تجربه ای نه چندان خوش آیند از مشکلاتی است که این داک به همراه دارد.

شخص بررسی کننده خرید داک HP که به همراه گوشی HP Elite X3 معرفی شده را پیشنهاد می دهد که قرار است به زودی توزیع آن شروع شود. اما در نظر داشته باشید که این داک قیمت بالاتری نسبت به  NextDock خواهد داشت.


نظر شما درباره ی این داک چیست؟

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,