اگر به جز کوردن (Jez Corden)، از ویرایش‌گران ارشد وب سایت ویندوز سنترال (Windows Central) اعتماد داشته باشید، باید گفت که طبق اظهارات او کیت توسعه نسل بعدی کنسول ایکس باکس با اسم رمزی Anaconda شناخته می‌شود. کوردن اخیرا و از طریق حساب توئیتر خود به این نکته نسبتا جالب اشاره کرده است.

در ادامه توئیت موردنظر را مشاهده می‌کنید:

کیت توسعه کنسول ایکس باکس نسل بعدی با اسم رمزی Anaconda شناخته می‌شود که نشان دهنده تم یک حیوان خزنده می‌بلاشد.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که این اسم رمزی تنها به کیت توسعه کنسول اشاره دارد نه اسم واقعی خود کنسول. همانطور که می‌دانید کیت توسعه کنسول ایکس باکس وان ایکس مایکروسافت (ایکس باکس اسکورپیو) با اسم رمزی Chuckwalla شناخته می‌شد در حالی که اسم رمزی کنسول ایکس باکس وان Durango بود.

کیت توسعه پروژه ایکس باکس اسکورپیو (Xbox Scorpio) با اسم رمزی Chuckwalla شناخته می‌شد؛ در حالی که بسیاری گزارش داده‌اند که ایکس باکس اسکارلت (Xbox Scarlet) کنسول ایکس باکس نسل بعد مایکروسافت خواهد بود. تعدادی از این گزارشگرها بر این اعتقاد هستند که در واقع “اسکارلت” نام پروژه نسل بعدی مایکروسافت است و به خانواده‌ای از دستگاه‌ها اشاره دارد که به دسته‌های کوچکتری تقسیم شده‌اند.

همچنین شایع شده است که حداقل یکی از کنسول‌هایی که در پروژه ایکس باکس اسکارلت ساخته خواهند شد از Zen 2 و فناوری نسل بعد پردازنده گرافیکی AMD بهره می‌برد. همچنین لیست کاری اخیری که منتشر شد به استفاده مایکوسافت از حافظه گرافیکی GDDR6 اشاره دارد.

اما از آنجایی که اسم رمزی کیت توسعه نسل بعد کنسول ایکس باکس هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، لطفا این خبر را در حد یک شایعه در نظر بگیرید چرا که امکان دارد محتوای آن در آینده تکذیب شود.

مانند همیشه به محض انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه بازی‌سازی نسل بعدی مایکروسافت، شما را در جریان جزئیات آن خواهیم گذاشت؛ پس با وینفون همراه باشید.

منبع :

WCCFTECH

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,