در این مطلب سعی داریم بهترین عناوینی که به زودی برای ایکس باکس معرفی می شوند را با شما در میان بگذاریم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

در این پست سعی داریم بهترین عناوینی که به زودی برای اکس باکس وان معرفی می شوند را با شما در میان بگذاریم. تیم اکس باکس همواره در تلاش است تا با معرفی بازی های با کیفیت، کاری کند تا شما از کنسول خود و بازی کردن در آن لذت ببرید و ما تلاش می کنیم تا با معرفی این بازی ها شما را از تاریخ عرضه‌ی آن‌ها مطلع‌تان کنیم. فرقی ندارد که طرفدار بازی های تیراندازی، مسابقه ای و یا ماجراجویی باشید، قطعا بازی‌ای برای سلیقه شما که از آن لذت ببرید وجود خواهد داشت. بدون تاخیر بیشتری به بررسی بازی هایی که این هفته قرار است برای اکس باکس معرفی شوند می پردازیم.

Injustice 2 – می۱۶

به دنیای ملتهب DC در Injustice 2 بازگردید. جایی که بتمن به مبارزه با حکومت وحشت آور سوپرمن خواهد پرداخت. طبیعتا، همانند اتفاقی که در تمامی کامیک های بزرگ رخ می دهد، تحدیدی بزرگ‌تر پدیدار می شود و زمین را در آستانه نابودی کامل قرار می دهد. در کنار داستان حماسی تک نفره این بازی، امکان انتخاب از بین فهرست بلندبالای کاراکترهای دنیای DC که شامل شخصیت‌های فلش، واندر وومن و غیره است، برای مبارزه با دوستانتان در کنار یکدیگر و یا به صورت آنلاین در این بازی مبارزه ای قهرمانانه ساخته شده توسط سازندگان mortal combat X، وجود دارد.

The Surge – می ۱۶

بعد از یک تصادف وحشتناک، در حالی که لباس فلزی و مجهزی بر تن دارید بیدار می‌شوید. در بازی The Surge با ربات های کشنده روبرو شوید و با شکست دادن آنها و غارت کردن، گرفتن تجهیزات، و ساخت سلاح و یا سپر جدید با لوازم ربات ها، خودتان را در این ماجراجویی علمی‌تخیلی قوی تر از قبل کنید.

(A Walk in the Dark (Xbox Play Anywhere – می ۱۹

به دنیای فانتزی و تاریک A Walk in the Dark به صورت گربه و یا درخت وارد شوید و در این بازی مبتکرانه و اکشن به جستجوی آنچه که ممکن است در سایه ها باشد می پردازید. A Walk in the Dark از ویژگی Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کند. بنابراین با خرید این عنوان می‌توانید آن‌ را بر روی اکس باکس وان و یا ویندوز ۱۰ بازی کنید.

Shadow Warrior 2 -می۱۹

ادامه یکی از بی رحمانه ترین و نامتعارف ترین بازی های تیراندازی اول شخص، Shadow Warrior 2 به ادامه ماجراجویی های لو وانگ می پردازد. برای از بین بردن دشمنان خود با روش های رزمی بخصوص می‌توانید هم از شمشیر و هم از تفنگ استفاده کنید.

منبع :

NEWS.XBOX

72 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,