skypeshare-1050x590

در هر دو سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوز ۱۰ دسکتاپ، منو های به اشتراک گذاری از نسل پیشین، یعنی ویندوز ۸ و ویندوز فون ۸ به یادگار باقی مانده اند. این امر منجر به بروز مشکلات بسیاری در اپلیکیشن های جدیدتر شده است و در برخی اوقات این بخش به درستی کار نمی کند و حتی نمایش داده نمی شود. بر اساس توییتی از Peter Skillman از مایکروسافت، خوشبختانه به زودی بهبود هایی برای این بخش در راه است. در ادامه با وینفون همراه باشد.

بر اساس توییت منتشر شده، ممکن است در هفته ها و یا حتی چند روز های آینده، برخی تغییرات قابل توجه در نحوه ی عملکرد بخش به اشتراک گذاری در ویندوز ۱۰  به وجود بیاید.

بهبود به اشتراک گذاری به زودی در بیلد های برنامه ی ویندوز اینسایدر از راه خواهد رسید.

— peter skillman (@peterskillman) November 25, 2016

تا کنون با بیلد های اینسایدر قبلی، رفع باگ های کوچک و بهبود های بسیاری صورت گرفته است و شاهد هستیم که به مرور بخش های مختلف و حتی کم اهمیت تر نیز دستخوش تغییرات می شوند.

بدیهی است که در ابتدا اعضای اینسایدر حلقه ی Fast بهبود ها و تغییرات جدید را دریافت خواهند کرد و سپس بعد از مدت کمی، در دسترس اینسایدر های حلقه ی Slow قرار می گیرد. این تغییرات به عنوان بخشی از تغییرات و بهبود های به روز رسانی کریترز که در اوایل سال آینده عرضه خواهد شد، در دسترس عموم کاربران قرار می گیرد.

منبع :

ONMSFT

2035 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید شنبه 5 آذر 1395

به نظر اولین کاری که باید برای این بخش انجام بشه اضافه کردن امکان share در راست کلیک ویندوز ۱۰ پی سی که در حال حاضر برای این کار فقط میشه از کلید های فیزیکی ویندوز+H استفاده کرد برای حالت لمسی در سرفیس و تبلت های که کیبرد رو جدا می کنن این امکان از دسترس خارج میشه و فقط در یکی دو برنامه مثل photos در دسترس خواهد بود

engineer3
پاسخ دهید شنبه 5 آذر 1395

سلام خدمت دوستان.
من یه مشکلی دارم من تو اینسایدر حلقه slow هستم میخوام اپدیتش کنم…اصلا یک درصد هم دان نمیشه…با چند اینترنت…حتی با چیزشکن هم امتحان کردم..حتی سافت رییت هم کردم…اما افاقه نکرد …لطفا راهنمایی کنید.
تشکر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,