به دلیل این که مایکروسافت و NFL قرارداد ۵ ساله به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار امضا کرده اند، دستگاه های سرفس شرکت ردموندی بخش عمده ای از بازی های NFL بوده اند. سال ها است بازیکنان و مربیان NFL از دستگاه های سرفس برای بررسی و تکرار صحنه استفاده می کنند، حال NFL سرمایه گذاری عظیمی روی سرفس مایکروسافت می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

NFL

در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ داوران NFL نیز از مایکروسافت سرفس برای بررسی صحنه ها در بازی استفاده می کنند. دستگاه سرفس مایکروسافت جایگزین مانیتورهای سنتی “زیر سایه بان” می شوند که داوران از آن برای بررسی و بازنگری استفاده می کنند. داوران در طول هر بازی به دو دستگاه سرفس دسترسی خواهند داشت، هر کدام در ۲۰ یارد از عرض زمین. مشخص است که دستگاه های سرفس دستیار داوران در طول هر بازی می شوند.

از این به بعد برای بازبینی ها از سرفس استفاده می کنند. ۲ تا و هر کدام در فاصله ی ۲۰ یاردی از عرض زمین و جایگزین مانیتورهای “زیر سایه بان” می شوند.

— Dean Blandino (@DeanBlandino)

دستگاه های سرفس مایکروسافت در طول بازی Dallas Cowboys و Arizona Cardinals در روز پنجشنبه مورد استفاده قرار گرفتند. NFL همچنان باید مانیتورهای “زیر سایه بان” را به عنوان پشتیبان در نظر بگیرد و در صورتی که مشکلی پیش برای تبلت ها پیش آمد آن ها وارد عمل شوند.

منبع :

MSPOWERUSER

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,