در چند ماه اخیر، رابط کاربری تیره محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده است. چندی پیش افزونه‌ای برای کروم معرفی شد که با استفاده از CSS صفحات وب را تیره می‌کرد. افزونه‌های زیادی برای کروم وجود دارند که این کار را انجام می‌دهد. اما امروز می‌خواهیم چنین افزونه‌ای را برای مایکروسافت اج نیز معرفی کنیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Night Eye یک افزونه برای مرورگر مایکروسافت اج است اما از چند مرورگر دیگر هم پشتیبانی می‌کند. این افزونه حالت تاریک را برای تقریباً هر وبسایتی فعال می‌کند. از گوگل و فیسبوک گرفته تا Quora، GitHub، StackOverflow، ویکیپدیا و بسیاری از وبسایت‌های دیگر.

برخلاف افزونه‌های دیگر که فقط رنگ‌ها را تبدیل می‌کنند، این افزونه ابتدا رنگ‌ها و تصاویر صفحات را بررسی می‌کند و آنها را به شکلی تغییر می‌دهد تا تجربه وبگردی بهتری داشته باشید.

این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت بین این سه حالت جابه‌جا شوید:

  • Dark: حالت تیره کامل. تمام رنگ‌ها، تصاویر کوچک و آیکن‌ها تغییر می‌کنند تا روان‌ترین تجربه حالت تیره را در اختیار کاربر قرار دهند.
  • Filtered: رنگ‌های وبسایت تغییری نمی‌کنند اما می‌تواند روشنایی، گرما، کنتراست و گزینه‌های دیگری را تنظیم کنید.
  • Normal: بازگشت به حالت عادی صفحه وب.

تمام تغییراتی که اعمال میکنید، مانند رنگ‌ها، روشنایی و… می‌تواند فقط برای یک وبسایت یا برای همه صفحات وب اعمال شود. افزونه Night Eye در حال حاضر برای مرورگر‌های مایکروسافت اج، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، اوپرا، Vavaldi و مرورگرهای Yandex در دسترس است و برای Safari نیز در دست توسعه قرار دارد.

این افزونه به مدت سه ماه رایگان خواهد بود و از طریق استور مایکروسافت برای دانلود در دسترس است.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,