مایکروسافت امروز خبر بسته شدن ارتباط انلاین برای Nike+ Kinect Training در اکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ را اعلام کرد. این قابلیت برای دوست داران ورزش مفید و کمک کننده بود. 

در بیانیه ی مایکروسافت اعلام شده است :

“این شرکت و نایکی، با ابراز تاسف سرویس انلاین نایک پلاس کینک بر روی اکس باکس ۳۶۰ را در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ خواهند بست و بعد از این تاریخ، کاربران می توانند روی همان دستگاه اکس باکس ۳۶۰ خود بدون ارتباط انلاین، از این ویژگی بهره ببرند و به تمرینات خود ادامه دهند. تمرین های ورزشی اپلود شده قبلی بر روی کنسول در دسترس خواهد بود اما از تاریخ مذکور دیگر قادر به دسترسی انلاین به تمرینات نخواهید بود. ما از شما برای حمایت چندین ساله از این سرویس تشکر می کنیم و امیدواریم همچنان بر روی دستگاه خود از آن استفاده کنید.”

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این تصمیم توسط نایکی گرفته شده است و مایکروسافت در آن دخالتی نداشته است. یکی از دلایل این اتفاق نیز، کاهش آمار گیمرهای اکس باکس ۳۶۰ بوده است.

البته از دست رفتن پشتیبانی انلاین بازی اکس باکس اتفاق نامعمولی نیست و یکی از مثال های اخیر آن، بازی Disney Infinite 3 بود که تمام عملکرد انلاین افراد بعد از کنسل شدن از دست رفت و تمام گیم پلی افلاین برای گیمرها کار می کرد.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,