FeedbackHub14291

نرم افزار Feedback Hub هم اکنون برای همه کاربران اینسایدر و غیر اینسایدر در دسترس است. این برنامه پیش تر تنها در دسترس کاربران اینسایدر ویندوز بود اما تصمیم گرفته شده تا همه کاربران به این برنامه دسترسی داشته باشند تا نظرات، پیشنهادات و مشکلات احتمالی را به گوش توسعه دهندگان ویندوز برسانند. با وینفون همراه باشید.

در توضیحات این برنامه گفته شده:

در بهتر کردن ویندوز ما را یاری کنید! پیشنهادات و مشکلات ویندوز و برنامه ها را برای ما ارسال کنید. اگر می خواهید که بیش از این در این برنامه سهیم باشید به برنامه ویندوز اینسایدر بپیوندید و از آخرین بیلد ها و رونمایی ها مطلع شوید، به نسخه های ویندوز امتیاز دهید، در سوالات پیش آمده در فیدبک ها شرکت کنید و نشان دریافت کنید.

مایکروسافت با این حرکت نظرات بیشتری را از تمامی کاربران دریافت خواهد کرد که به بهتر شدن ویندوز کمک بسیاری خوهد کرد. اگر شما هم علاقه به فیدبک دادن و ارسال نظرات خود هستید این برنامه را از طریق استور ویندوز ۱۰ دانلود کنید.

 

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 10 مگابایت
  • منتشر کننده: Microsoft Corporation
منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Mr UNTD
پاسخ دهید یکشنبه 1 خرداد 1395

از بس که نسخه های رسمی باگ دارن مجبور شدن برای غیر اینسایدرا هم ارائه بدن !!
اگه نه که دیگه چه نیازی بود برای غیر اینسایدرا ارائه بدن ؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,