No-Mans-Sky-4K-Wallpaper Cropped

No Man’s Sky نام بازی منحصر به فرد از استدیو بازی سازی Hello Games است که طرفداران زیادی نیز دارد. متاسفانه اجرای این بازی بر روی رایانه های شخصی با چند باگ و مشکل همراه است. اخیرا تیم توسعه دهنده ی این بازی تیمی ایجاد کرده اند تا با انتشار بسته های به روز رسانی مشکلات بازی را رفع کنند. با ما در وینفون همراه باشید.

این تیم که QA به معنی تیم بررسی کیفیت نام دارد در حال تلاش برای رفع باگ ها و مشکلات بازی هستند تا با انتشار بسته های به روز رسانی آتی خیال بازیکنان خود را از بابت کامل بودن بازی راحت نمایند. جالب است بدانید تعداد اعضای این تیم از تعداد توسعه دهندگان بازی نیز بیشتر است. طبق خبری که در وب سایت رسمی این بازی منتشر شده است یک سیستم پاسخگویی برای رفع مشکلات و سوالات کاربران به زودی و از روز دوشنبه ایجاد خواهد شد. همچنین Sean Murray سازنده بازی اعلام کرد کاربرانی که نتوانسته اند سفینه ای که هدیه پیش خرید بازی است را در بازی بیایند به دلیل وارد نکردن کد آن در فروشگاه پلی استیشن و یا در تنظیمات بوده و حتی در نسخه های اروپایی و آمریکایی بازی این سفینه با نام های مختلفی همچون Domanish S84 و یا Final Shadow XIV نمایش داده شده اند.

۹۹۴۴۶de440f3958e6e4cde3b1c532c213cf03f112db6d6d43b3dc5257884b175

نظر شما چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,