در روز گذشته مایکروسافت بیلد جدیدی را برای اعضای اینسایدر حلقه فست ویندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر کرد که تغییرات و ویژگی های جدیدی را به همراه داشت. با این حال خبری از انتشار بیلد جدید برای ویندوز ۱۰ موبایل نشد و حالا به نظر می رسد قرار نیست هیچ بیلد جدیدی از ویندوز موبایل در این هفته در دسترس قرار بگیرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ساعاتی پیش دونا سارکار در توییتر تأیید کرده است که برای ویندوز ۱۰ موبایل فعلا بیلدی در دسترس قرار نخواهد گرفت. بر این اساس مایکروسافت تا هفته آینده (دوشنبه) نسخه پیش نمایشی را برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر نخواهد کرد. ولی به وضوح اظهار داشته که بیلدهای موبایل ادامه خواهند داشت.

بنابراین با توجه به اظهارات دونا سارکار، کاربران ویندوز موبایل ممکن است برای دریافت بیلد جدید بر روی گوشی های خود لازم باشد چند روزی منتظر بمانند. اگر چه که بیلدهای پیش نمایش آینده تنها شامل رفع باگ و بهبودهایی خواهند بود. در حال حاضر مایکروسافت هیچ برنامه ای برای اضافه کردن ویژگی های جدید به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل ندارد.

در حقیقت مایکروسافت در حال کار بر روی شاخه جدید ویندوز ۱۰ موبایل با پشتیبانی CShell است. این شرکت با معرفی CShell در حال کار بر روی تغییرات عمده ای برای گوشی های ویندوزی است که در نهایت رابط کاربری مشابه و پیوسته ای را برای اجزای پوسته موجود در ویندوز ۱۰ مانند صفحه استارت، اکشن سنتر و غیره ارائه خواهد کرد. CShell اساسا یک پوسته تطبیقی است که رابط کاربری ویندوز ۱۰ را بسته به اندازه صفحه نمایش دستگاه مقیاس بندی کرده و با آن تطبیق می دهد.

منبع :

WINDOWS LATEST

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
javad
پاسخ دهید شنبه 17 تیر 1396

الان سینه چاکا منفی بارونت می کنن همونایی که خودشون نمیدونن با خودشون چن چندن

Random
پاسخ دهید شنبه 17 تیر 1396

چرا نظر منو حذف کردین؟

Random
پاسخ دهید شنبه 17 تیر 1396

من تجربه موبایلمو به اشتراک گذاشتم میدونم آزادی بیان تو ایران نیست ولی نظر من هیچ توهینی نداشت تعجب میکنم از این سیاستون

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 17 تیر 1396

    سلام
    دوست عزیز هیچ نظری حذف نشده. احتمالا کلماتی توی نظر بوده که به صورت خودکار پاک شده. لطفا دوباره ارسال کنید. ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,