_ویندوز پنل جدید

این هفته بیلد جدیدی منتشر نخواهد شد درگیری تن به تن با یک باگ سمج

بیشتر ویندوز اینسایدر ها به دریافت هفته ای یک بیلد عادت کرده اند. البته، مایکروسافت هم هفته ای یک بیلد برای ویندوز ۱۰ عرضه می کند. چه موبایل و چه رایانه ها، هر هفته شاهد بیلدی با ویژگی های جدید و رفع باگ هستند. اما، بعضی وقت ها نیز، همه چیز طبق روال پیش نمی رود. در گذشته نیز، شاهد بودیم گاهی در یک هفته بیلدی عرضه نمی شد. این هفته نیز، مایکروسافت به علت وجود یک باگ سمج بیلدی را منتشر نمی کند.

حتما با باگ ها آشنایی دارید. اجزای جدا نشدنی ویندوز ۱۰. بیلد ها را می گوییم. مطمنا همه قبول داریم نسخه رسمی هیچ باگی ندارد! اما خوب اینسایدر ها نیز جان سخت شده اند. این هفته، اینسایدر ها کمی استراحت خواهند کرد و با مشکلات فعلی خود کنار خواهند آمد. خوشبختانه، مایکروسافت در هنگام بررسی بیلد این هفته متوجه یک باگ مسدود کننده در آن شد. البته، تنها به نام باگ مسدود کننده اشاره شده است. اما، گمان می رود همان باگ سمجی باشد که از بیلد های ابتدایی وجود داشته و گاهی باعث می شد یک بیلد، بیلد های جدید تر را دریافت نکند.

البته، مسدود کننده بودن این باگ به معنی بالا یک ترجمه تحت لفظی بود. شاید، یک باگ وجود دارد که مایکروسافت را از عرضه این بیلد باز می دارد. یک باگ جدی! بانوی معروف مایکروسافت دونا سارکار نیز، در صحنه حضور پیدا کرده تا کمی خیال اینسایدر ها را راحت کند.

ما یک باگ مسدود کننده در بیلد داخلی پیدا کردیم و این هفته بیلد جدیدی منتشر نخواهد شد. هفته خوبی داشته باشید.

— Dona Sarkar (@donasarkar) August 9, 2017

جان هاوارد یکی از کارکنان مایکروسافت و یک اینسایدر داخلی نیز، امروز پس از دونا سارکار نیز به این موضوع اشاره کرده بود. این شخص گفته بود که یک باگ مسدود کننده در طول آزمایشات داخلی “با بیلد برخورد کرده است”. این سخنیست که او گفت! و همچنین، او گفت که این باگ در دیالوگ های بیلد رخ داده و برخی تنظیمات و پرینت کردن در این بیلد غیر فعال می شود.

این یک باگ امنیتی نیست پس می توانیم در مورد آن حرف بزنیم. این یک باگ جزیی در دیالوگ های ویندوز است که بخش پرینت و یک سری از تنظیمات را از کار می اندازد. چیز جالی نیست.

— Jason Howard (@NorthFaceHiker) August 9, 2017

البته، گفتن این جمله که چیز جالبی نیست بسیار برای اینسایدر ها مهم است. آخه، اینسایدر ها از تجربه کردن باگ های جدی و بامزه لذت می برند. مثلا چه اشکال دارد ناگهان برنامه ها پاک شوند یا صفحه آبی مرگ ظهور کند؟

اینسایدر ها نیز، باید تا هفته بعد صبر کنند تا بتوانند بیلد های جدید تر و سالم تری را دریافت کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرهاد
پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

خودتون رو آماده کنین برای انتشار بیلدهای متعدد

مسعود
پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

بیلد ۱۰.۰.۱۵۲۴۰ اومد، خیلی عقبین نویسندگان محترم سایت

ritardando
پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

بیاید در مورد این قسمت از مقاله احساسمون رو بگیم
“مطمئنا همه قبول داریم نسخه رسمی هیچ باگی ندارد” 😐
:))

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

  علامت تعجب داشت دیگه
  طنز بود
  بیلد و غیر بیلد که فرقی نداره واسشون همش مثل همه :/

Red death
پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

والا رو لبتاب من که اخرین نسخه رسمی هستش کلی باگ داره . یکی از اونا قسمت بالای تسک بار استارت هیچ ایکونی قرار نمیگیره به محض درگ کردن توی اون قسمت ایکون یه مرحله جلوتر قرار میگیره . خود سیستم عامل وقتی شورتکات منیدازه اونجا با یه رفرش یه مرحله جلوتر قرار میگیره . از نظر این سایتای خارجی اینا باگ نیست لابد .

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

  اینا ویژگیه شما باگ میبینید :/

   Red death
   پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

   کجاش ویژگیه اخه ! بابا شما یه شورتکات بنداز روی صفحه بعد با رفرش برا خودش استپ میکنه یه جا دیگه ! جالبیش اینجاست روی سیستم دسکتاپم این باگ نیست . روی لبتاپ همکارم هست ولی روی یکی دیگه از لبتاپ های همکارم این باگ نیست . بماند از باگ های دیگش که باعث اختلال توی نرم افزار های مثل مایا ۲۰۱۷ و امثال اون میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,