Bing-Pong-1024x626

مایکروسافت امکانی فراهم کرده تا مراجعه کنندگان به موتور جستجوگر بینگ، علاوه بر جستجو به بازی و سرگرمی هم بپردازند. اگر عبارت Pong را در این موتور جستجو کنید، در نتیجه یک بازی ساده پینگ پونگ برایتان بارگذاری خواهد شد که می تواند برای لحظاتی سرگرمتان کند.

Pong یکی از اولین بازی های ویدیویی دنیا است و همچنین در حوزه بازی های ورزشی، قطعا اولین بازی بوده است. این یک بازی ساده دو بعدی از ورزش تنیس است که گرافیکی مانند بازی Crysis یا Assassin,s Creed هم ندارد، اما بدون شک خاطرات قدیمی بسیاری از شما را زنده خواهد کرد.

اگر از افرادی هستید که از ابتدای پیدایش مقوله بازی های ویدیویی به آن علاقه مند بوده اید، حتما به این لینک مراجعه کرده و کمی خاطره بازی کنید. همانطور که گفتیم کافیست عبارت Pong را در موتور بینگ جستجو کنید تا در صفحه نتایج جستجو، این بازی را تجربه کنید.

موتور جستجوگر بینگ همواره یکی از نقاط قوت مایکروسافت، به ویژه در محصولات و سرویس های جدیدش بوده است. از سرویس پیش بینی گرفته تا کرتانا و طرح معما های روزانه، همه و همه زیر سایه یک پارچگی بینگ با پلتفرم های مایکروسافت حاصل شده اند. موتور های جستجو و الگوریتم های پردازش وب آن ها به گونه ای هستند که هر چه میزان استفاده از آن ها بالا برود، نهایتا جستار ها و نتایج آن ها هم بهتر و دقیق تر خواهد بود. امیدواریم این موتور جستجو روز به روز قوی تر شود تا قابلیت و کارایی محصولات مرتبط با آن هم افزایش یابد.

شما تا چه میزان از بینگ استفاده می کنید؟

منبع: MICROSOFT NEWS

منبع :

MICROSOFT NEWS

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
نوید
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

اره این بازی رو ی مستند دیدم سازندش صحبت میکرد! خیلی جالبه درواقع دوتا خط و ی توپ بودن ک بالا پایین میرفتن بعد ی تلق میزاشتن رو نمایشگر ب صورت زمین تنیس یا پینگ پنگ بازی میکردن کلا هرچی این تلقه بود بازی عوض میشد مختواش!

این سرویس whats app ک بگی کورتانا جوابتو بده هم خیلی باحابه و متنوع ی سری بش گفتم بم گفت میدونستی اگه بخوای بدونی ی تخم مرغ سالمه یا نه باید چیکار کنی!؟ بایو بندازیش تو ی ظرف پر اب اگه موند رو اب خرابه اگه رفت زیر اب سالمه کلک داره کدبانو میشه ها دخترا اید بگیرین ازش

نوید
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

ممنون اقای رجب زاده خیلی باحاله! زدم توپو تو دیواره هی میخورد بالا پایین خطه نمیدونست کدوم ور بره.

نوید
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

راستی مگه قرار نبود بیلد های موبایل و کامپیوتر از الان به بعد باهم بیان چی شد پس!؟؟ رو بیلد ۱۰۱۳۳ گفیتنا(۱۰۱۴۹)

بردیا
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

من فقط از خدمات مایکروسافت استفاده میکنم.خیلی وقته که وارد گوگل هم نشدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,