در نمایشگاه CES 2018 انویدیا تلاش دارد پی سی گیمینگ را جذابتر از قبل کند. همانطور که در اخباری جداگانه به شما اطلاع دادیم که انویدیا سرویس استریم گیمینگی را معرفی کرده است، این بار انویدیا خدماتی جدید برای پی سی گیمینگ ارائه کرده است. فیلترهای مشابه اینستاگرام برای تصویربرداری از بازی در حال اجرا.

امروز انویدیا با آپدیت Ansel UI هشت فیلنر جدید و قابلیت‌های دیگر به این پلتفرم اضافه کرد، این برنامه به گیمرها اجازه می‌دهد در حین بازی تصاویری بسیار هیجان‌انگیز و زیبا بگیرند. از دیگر قابلیت‌های بسیار جالب این است که می‌توان از دوربین‌های مختلف برای تصویربرداری از بازی استفاده کرد یعنی می‌توانید یک تصویر را از زوایای مختلف بررسی و زیباترین عکس را انتخاب و به آن فیلترهای مختلف بدهید. همچنین می‌توانید تصاویر گرفته شده را در زاویه 360 درجه و کیفیت HDR با موبایل، کامپیوتر و هدست‌های واقعیت مجازی به اشتراک بگذارید.

همچنین با این آپدیت یک قابلیت جالب به این برنامه اضافه شده که می‌توانید فیلترهایی مانند فیلترهای اینستاگرام روی هر تصویر ایجاد کنید، البته جالبتر این که می‌توان در حین بازی این فیلترها را اعمال کرد و همزمان به بازی پرداخت. این قابلیت Freestyle نام دارد و در ابتدا با 15 فیلتر و 38 تنظیمات مختلف در دسترس است. در ادامه تمام فیلترهایی که فعلا در این برنامه قرار گرفته‌اند را می‌توانید مشاهده کنید.

برای دیدن لیست بازی‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند به این صفحه مراجعه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,