ockel-sirius-aزمانی در چند سال گذشته به نظر می رسید که دستگاه های ۲ در ۱ موفقیتی نخواهند داشت و کاربران از آن ها استقبال نخواهند کرد اما امروز و با توجه به روند معرفی دستگاه ها در IFA 2016، گویا قضایا کاملا برعکس اتفاق افتاده است. شرکت هلندی Ockel جدای از هیاهو شرکت های بزرگ، قصد دارد مدل Sirius A را که محصولی نیمه رایانه، نیمه تلفن همراه است به بازار عرضه کند.

Sirius A قرار است با ۶ اینچ صفحه نمایش لمسی اچ دی به بزرگی یک تلفن همراه عظیم یا فبلت باشد و از باتری داخلی برای کار در هنگام حمل و نقل بهره ببرد. قابل حمل بودن این دستگاه در اولویت قرار دارد اما شرکت سازنده می خواهد از امکانات کامل آن اطمینان حاصل نماید. به همین منظور معماری به کار رفته در Sirius A بسیار نزدیک به رایانه های سنتی خواهد بود. به این معنی که دستگاه در اجرای نرم افزارهای x86 ویندوز توانا است در حالی که ظاهر آن به هیچ عنوان شبیه به یک رایانه نیست.

sirius-a-back-720x480-cاین دستگاه همچنین با بازه بزرگی از امکانات اتصالی عرضه خواهد شد و وجود این امکانات Sirius A را از دیگر دستگاه های هایبرید، تبلت ها و تلفن های همراه متمایز خواهد کرد. Sirius A به دو ورودی USB، یک HDMI، یک DisplayPort، یک شیار میکرو اس دی کارت مجهز می شود. Tim Haaksma بنیانگذار Ockel می گوید:

ما می خواهیم به کاربران یک تجربه واقعی از رایانه دسکتاپ با مزایای دستگاه های قابل حمل ارائه دهیم. ما اعتقاد داریم که بازار رایانه و تلفن همراه در تلفیق با هم می تواند، رشد کند و Sirius A تلفیقی از رایانه و تلفن همراه است.

در سال ۲۰۱۵ این شرکت توانست کمپین بزرگ و موفقی را برای جذب سرمایه راه اندازی نماید و به وسیله آن سرمایه دو محصول خوب را به نام های Sirius B و Black Cherry به بازار عرضه کرد. شرکت پس از آن همکاری خود را با Indiegogo اعلام کرد و به کمک آن ها قصد راه اندازی کمپین دیگری برای تولید Sirius A دارد. Ockel امیدوار است با جذب سرمایه ۲۵۰ هزار دلاری به وسیله این کمپین، اقدام به عرضه محصول جدید و جالب خود نماید.

منبع :

DIGITAL TRENDS

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,