بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد برای اکتبر 2018 به تازگی توسط مایکروسافت رونمایی شدند. چهار عنوان در طول ماه در دسترس کاربران خواهند بود. طبق معمول همیشه دو بازی ایکس باکس وان و دو بازی برای ایکس باکس 360 رایگان شده‌اند که البته دو بازی رایگان ایکس باکس 360 از طریق Backward Compatibility برای ایکس باکس وان نیز در دسترس هستند. با وینفون همراه باشید.

امروز، مایکروسافت اکتبر بازی‌های رایگان با طلا را برای صاحبان ایکس باکس و Xbox 360 اعلام کرد. از 1 اکتبر سال 2018 دو بازی !Overcooked و Stuntman: Ignition برای کاربران رایگان می‌شوند. سپس، در 16 اکتبر، Victor Vran و Hitman: Blood Money را می‌توان بدون هزینه دانلود کرد. برای دانلود و اجرای بازی‌های ایکس باکس وان، شما نیاز به یک اشتراک فعال ایکس باکس لایو گلد دارید، اما برای بازی‌های ایکس باکس 360، پس از یک بار ردیم کردن، دیگر نیازی به اشتراک گلد نیست.

خب، از آنجایی که ما بازی‌های ماه اکتبر ایکس باکس گیم پس را معرفی کردیم، شاید باید جلوتر برویم  و بازی‌های رایگان ماه اکتبر کاربران طلایی را نیز نشان دهیم.

— Larry Hryb (@majornelson) September 25, 2018

!Overcooked

یک بازی پخت و پز لذت بخش است که در آن شما باید با کار در یک آشپزخانه جهان را نجات دهید. شما باید غذاهای دقیقی را آماده کنید زیرا شما باید همه چیز را از برش گوجه فرنگی تا پخت و پز انجام دهید.

Stuntman: Ignition

Stuntman: Ignition دقیقا همان چیزی است که به نظر می‌رسد. شما قدم به کفش یک قاتل می‌گذارید و باید وسایل نقلیه را به روش‌های خطرناکی رانندگی کنید تا نیازهای کارگردان فیلم برطرف شود. این بسیار سرگرم کننده و فوق العاده چالش برانگیز است.

Victor Vran

Victor Vran یک بازی Diablo است که در آن شما باید یک کشور را از نابودی نجات دهید. شما به عنوان شخصیت Victor Vran، کسی که صدا پیشگی آن برعهده صدا پیشه معروف شخصیت Geralt of Rivia بود و شما را وارد جهان با دشمنانی ماورا طبیعی کرد، بازی می‌کنید.

Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money یکی از بازی‌های قدیمی، سری عنوان هیتمن است. Hitman: Blood Money مانند دیگر عنوان‌های هیتمن در سبک مخفی کاری است.

مطمئن شوید که تمام چهار بازی را در ماه آینده دانلود کنید زیرا بسیاری از آن‌ها تجربه خوبی هستند. از همه این‌ها، ما بازی Victor Vran را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا یک عنوان باور نکردنی است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,