ساعاتی قبل در خبری اعلام کردیم که مایکروسافت تولد یک سالگی عرضه هدست هالولنز را جشن گرفت. با توجه به اهمیت واقعیت ترکیبی در آینده دنیای فناوری و تصمیم مایکروسافت برای تقویت توان خود در این زمینه، این شرکت قصد دارد نیروی انسانی خود را در این بخش بیش از پیش تقویت نماید.

بر اساس ایمیلی که یوسف مهدی نایب رییس بخش ویندوز و دستگاه های مایکروسافت به صورت داخلی برای برخی از کارمندان این شرکت فرستاده است، جزییاتی از تلاش ها و اهداف کمپانی برای بازاریابی هالولنز و ویندوز واقعیت ترکیبی فاش شده است. در این ایمیل از واقعیت ترکیبی به عنوان بخشی حیاتی و راهبردی برای شرکت نام برده شده است.

در این ایمیل یوسف مهدی عنوان داشته که Elizabeth Harmen مدیر سابق بازیابی Facebook Oculus به ردموند می پیوندد. قرار است الیزابت هارمن در مسند ریاست تیم بازیابی واقعیت ترکیبی قرار بگیرد، و به طور مستقیم دستورات و گزارشات خود را با یوسف مهدی در میان خواهد گذاشت.

در این ایمیل یوسف مهدی عنوان داشته:

به عنوان مدیر ارشد تیم بازاریابی واقعیت ترکیبی الیزابت قرار است تمهیداتی جهت هدایت بهتر تجارت بین المللی و بازاریابی ما اتخاذ کند. به همین سبب به منظور کسب نتیجه بهتر وی ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با بخش های مهندسی، بخش بازاریابی محصولات ویندوزی، و دیگر تیم های مالی خواهد داشت. با توجه به تاثیر واقعیت ترکیبی در آینده، ما تصمیمات و اهداف مهم و بزرگی در این زمینه داریم تا در نهایت دستگاه های ویندوزی بتوانند تجربه بهتری در زمینه کامپیوتر شخصی ایجاد کنند.

تلاش مایکروسافت برای بازاریابی بهتر و گسترش واقعیت ترکیبی مسئله عجیبی نیست، چرا که یکی از بزرگ ترین ویژگی های به روز رسانی کریترز پشتیبانی از واقعیت ترکیبی است که با هدست هایی که توسط شرکا سخت افزاری مایکروسافت وارد بازار می شوند همخوانی خواهد داشت. تیم بازاریابی جدید قرار است در زمینه افزایش رشد و فروش هدست های واقعیت ترکیبی، و برخی از کامپیوتر های شخصی که در سال جاری معرفی می شوند و البته هالولنز فعالیت داشته باشند.

 

منبع :

MSPU

  • جمعه 11 فروردین 1396 11:00
  • بدون نظر
  • محسن توکلی
  • اخبار
658 پست
محسن توکلی
او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,