به‌روزرسانی آوریل 2018 تنها چیزی نبود که مایکروسافت اخیراً منتشر کرده است. برای کاربران آفیس هم خبرهای خوبی داریم. چندی پیش مایکروسافت اعلام کرد که پیش‌نمایش آفیس 2019 برای کاربران تجاری در دسترس قرار گرفته است. این در حالی است که تنها چند ماه از معرفی آفیس 2019 می‌گذرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در مجموع پیش‌نمایش تجاری آفیس 2019 که جایگزین آفیس 2016 خواهد شد شامل دسترسی زودهنگام به آخرین نسخه‌های اپلیکیشن‌های Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Publisher، Access، Project، Visio و OneNote برای ویندوز 10 خواهد بود. مایکروسافت در ماه‌های آینده قصد انتشار پیش‌نمایش هایی از دیگر محصولات خود نیز داد. این پیش‌نمایش‌ها شامل آفیس 2019 برای مک، Exchange 2019، SharePoint 2019، Project Server 2019 و اسکایپ 2019 برای کسب‌ و‌ کار‌ها خواهد بود.

حساب اخبار آفیس مایکروسافت در توییتر در این مورد چنین نوشت:

پیش‌نمایش آفیس 2019 برای مشتریان تجاری را معرفی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های جدید و نحوه نصب این پیش‌نمایش برای سازمان‌ها به لینک های زیر مراجعه کنید.

https://t.co/86gngpJZIo

https://t.co/AUDa4mYjWb

از نظر ویژگی‌ها و امکانات، آفیس 2019 شامل ویژگی‌هایی خواهد بود که در حال حاضر برای کاربران Office 356 ProPlus موجود است اما برای کاربران آفیس 2016 در دسترس نیست. مایکروسافت در این مورد می‌گوید:

این به‌روز‌رسانی‌ها شامل ویژگی‌های جدید و بهبود یافته Inking در تمام اپلیکیشن‌ها هستند. برای مثال جامدادی معلق، حساسیت فشار و افکت‌های شیب. آنالیز قدرتمندتر برگه‌ها در Excel مانند فرمول‌ها و چارت‌های جدید و هماهنگی با Power BI. قابلیت‌های جدید برای ارائه مطالب در PowerPoint مانند Morph و Zoom.

طبق گفته مایکروسافت آفیس 2019 برای مدیران IT از ویژگی Click to Run که همراه با آفیس 2013 معرفی شد، نهایت استفاده را خواهد داشت. این ویژگی‌ها شامل به‌روز‌رسانی‌های منظم ماهانه، نصب اپلیکیشن‌های به‌روز، کاهش مصرف حجم اینترنت با استفاده از تکنولوژی بهینه‌سازی دانلود ویندوز 10 و ارتقا ساده‌تر به Office 365 ProPlus خواهد بود.

مایکروسافت در سال‌های اخیر تمرکز بیشتری روی آفیس 365 داشته است اما هنوز هم نسخه‌های دائمی آفیس را مهم می‌داند. بسیاری از کاربران هنوز آماده مهاجرت کامل به فضای ابری نیستند. آفیس 2019 در نیمه دوم امسال منتشر خواهد شد. اگر قصد دارید تا پیش نمایش تجاری آفیس 2019 را تجربه کنید به وبسایت مایکروسافت سر بزنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,