به‌روز‌رسانی ماه جولای مایکروسافت آفیس 365 برای اندروید منتشر شد و حالا کاربران این سیستم عامل می‌توانند از آن استفاده کنند. برای بررسی‌های بیشتر با وینفون همراه باشید.

این به‌روزرسانی، نسخه آن را به 16.0.10325.20043 ارتقاء می‌دهد. این به‌روزرسانی شامل چند پیشرفت کوچک است که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

اتفاقات جدید در ورد

زمانی که صفحه را به بالا و پایین جابجا می‌کنید میزان شمارش کلمات در پایین صفحه برای شما نشان داده می‌شود: هنگامی که شما صفحه را پیمایش (Scrolling) می‌کنید، ورد همواره تعداد کلمات موجود در نوشتارتان را به شما نشان می‌دهد.

اتفاقات جدید در اوتلوک:

مخاطبین را حذف کنید: اکنون می‌توانید مخاطبین را در نسخه اوتلوک اندروید حذف کنید.

مزاحم نشوید (Do Not Disturb): امکان محدودیت‌سازی در اوتلوک برای شما فراهم شده است و شما فقط می‌‌توانید مواردی که برایتان مهم است را فعال کنید. به عنوان مثال، وقتی که شما در جلسه‌ای حضور دارید این امکان وجود دارد تا اطلاعیه‌های مربوط به دریافت ایمیل را خاموش کنید تا تمام تمرکز شما به روی گفتگوهای صورت گرفته در آن جلسه باشد و بتوانید در موضوعات مطرح شده با دیگران اظهارنظر کنید.

اتفاقات جدید در پاورپوینت:

ویرایش متون به چپ‎‌چین و راست‌چین: با این اقدام می‌توانید خواندن متون در اسلایدها را برای بینندگان و خوانندگان پاورپوینت ساده‌تر کنید. در این به‎‌روزرسانی تغییرات خوبی در زمینه ویرایش اسلاید‌های پاورپوینت صورت گرفته است.

اگر امکان “به‌روزرسانی خودکار” در گوشی اندرویدی شما فعال باشد، قطعاً طی یکی دو روز آینده این به‌روزرسانی به تلفن همراه شما نیز منتقل خواهد شد.

منبع :

Microsoft Power User

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,