office-logo-word-photo-cropped

اگر امروز کنفرانس و اخبار پیرامون آن را دنبال کرده باشید، حتما مشاهده کرده اید که مایکروسافت از دستگاه های جدید خود پرده برداشت. حالا مایکروسافت از ویژگی های جدیدی در اپلیکیشن های آفیس رونمایی کرده که به صورت یکپارچه و منحصر به فردی با سرفس استودیو و سرفس Dial ادغام شده اند. این ویژگی های جدید، تجربه ی کار با آفیس بر روی دستگاه جدید سرفس استودیو را بهبود خواهد داد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

office-365-october-news-4

حالت جدید صفحه با نمای گسترده در اپلیکیشن ورد اجازه می دهد تا شما اسناد خود را با استفاده از یک صفحه ی جدید که به طور خاص برای دستگاه های با صفحه نمایش بزرگ مانند سرفس استودیو و سرفس هاب طراحی شده است، مرور و ویرایش کنید.

سرفس Dial یک وسیله ی جانبی ورودی منحصر به فرد است که افراد را قادر می سازد که با اپلیکیشن ها و دستگاه های خود تعامل داشته باشند. در آفیس، شما هم اکنون می توانید از آن برای کنترل قابلیت هایی از قبیل Ink Replay و همچنین اسلاید های پیشرفته و انیمیشن ها در ارائه های پاورپوینت استفاده کنید. شما حتی می توانید از سرفس Dial برای پیمایش در سراسر عناصر صفحه نمایش در هنگام استفاده از Narrator – نرم افزار صفحه نمایش خوان تعبیه شده در ویندوز ۱۰ که اگر شما نابینا یا کم بینا باشید، با صدای بلند محتوا های موجود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما را می خواند و توصیف می کنداستفاده کنید.

صفحه با نمای گسترده در اپلیکیشن ورد بر روی ویندوز دسکتاپ در اوایل سال ۲۰۱۷ برای مشترکان آفیس ۳۶۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. و یکپارچگی با سرفس Dial در اپلیکیشن های آفیس بر روی ویندوز ۱۰ دسکتاپ برای مشترکان آفیس ۳۶۵ در دسترس قرار دارد. این یکپارچگی با سرفس Dial به طور خودکار کار می کند.

نظر شما در مورد این قابلیت ها چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

1245 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
alireza
💔 13 پاسخ دهید چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

خیلی دوست دارم بدونم فردا اپل چی برای گفتن در مقابل سرفیس استودیو داره.
منتظرم فریب کاری اپل رو ببینم!!! این همه قابلیت واقعا حیرت آوره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,