در ماه های اخیر روز به روز شاهد اضافه شدن نرم افزارهای بیش تر به استور ویندوز و قدرت گرفتن آن بوده ایم. اوایل این ماه، ردمـوندی ها اعلام کرده بودند که قصد دارند نسخه کامل برنامه های دسکتاپ آفیس را به استور ویندوز بیاورند. یکی از دلایلی اصلی آمدن برنامه های آفیس به استور ویندوز، ارائه نسخه جدید ویندوز با نام ویندوز ۱۰ اس از سوی مایکروسافت است، که تنها می تواند برنامه های دریافت شده از استور ویندوز را اجرا کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هنگامی که مایکروسافت در ابتدا اعلام کرد که نرم افزارهای آفیس دسکتاپ را در استور ویندوز عرضه خواهد کرد، این شرکت هیچ گونه اطلاعات دقیقی در رابطه با موعد زمانی در نظر گرفته شده برای آن را آشکار نکرد. اما اکنون با توجه به اتفاقاتی که در حل رخ دادن است، به نظر می رسد به زودی شاهد عرضه این نرم افزارها خواهیم بود.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های دسکتاپ آفیس در نتایج جستجوی استور ویندوز نشان داده می شوند، اما شما هنوز امکان نصب برنامه ها و یا مشاهده فهرست این برنامه ها را نخواهید داشت. به عنوان مثال، اگر شما عبارت “Word 2016” را جستجو کنید، برنامه Word در نتایج جستجو نشان داده خواهد شد، اما جالب است که اگر شما تنها عبارت “Word” را جستجو کنید، این برنامه در نتایج جستجو یافت نخواهد شد.

همان طور که قبلا گزارش داده بودیم، مایکروسافت همچنین برنامه های آفیس موبایل را از نتایج جستجوی استور ویندوز حذف کرده است، که البته پس از انتشار برنامه های دسکتاپ آفیس در استور ویندوز دور از انتظار نمی باشد.

منبع :

MSPU

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,