office-mobile-header

همانند ویندوز ۱۰، مجموعه‌ی نرم‌افزاری محبوب آفیس نیز از حلقه‌ی پیش‌نمایش بهره می‌برد که کاربران می‌توانند در حلقه‌های Slow و Fast، ویژگی‌های جدید نرم‌افزارهای آفیس را امتحان کنند. حال به‌روز رسانی جدیدی برای حلقه‌ی Slow منتشر شده است که ویژگی‌های را به این مجموعه افزوده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر، با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت دو نسخه از مجموعه‌ی آفیس را به کاربران ارائه می‌دهد. نسخه‌ی اول که بیش‌تر افراد از آن استفاده می‌کنند نسخه‌ی پولی‌ست که امکانات کامل و پیشرفته‌ای را در دل خود جای داده است. نسخه‌ی دوم که به‌صورت رایگان منتشر شده است، امکانات کم‌تری را نسبت به نسخه‌ی پولی دارد اما، درعوض تعامل مناسب‌تری را با رابط‌های کاربری لمسی دارد.

حال مایکروسافت به‌روز رسانی‌ای را منتشر کرده است که فعلا در دسترس اینسایدر‌ها قرار دارد.

نخست، المان‌های جدیدی به نمودارها افزوده شده است که ازجمله‎ی آن‌ها می‌توان به قابلیت پاک‌کردن عناوین نمودارها، برچسب‌ داده‌ها و توضیحات اشاره نمود؛ اگرچه این ویژگی هم‌اکنون در نسخه‌ی رایگان وجود دارد اما در نسخه‌ی پولی، برای اولین بار است که به‌کار گرفته شده است.

ویژگی بعدی، قابلیت ویرایش نمودارها در اپلیکیشن ورد موبایل است. توسط این ویژگی کاربران می‌توانند نوع نمودارها و رنگ و استایل‌شان را تغییر دهند.

کاربران وان‌نوت نیز اکنون می‌توانند اقدام به اشتراک صفحه‌ای خاص از پرونده‌شان نمایند. در گذشته برای اشتراک‌گذاری برگه‌ها در وان‌نوت، شما باید تمام پرونده را نشر می‌دادید اما اکنون می‌توان صفحه‌ای مشخص را منتشر نمایید. لینک اشتراک‌گذاری شده نیز در مرورگر اینترنت باز خواهد شد و دیگر نیازی به برنامه‌ی وان‌نوت برای مشاهده‌ی لینک اشتراک گذاشته شده نیست. همچنین اکنون کاربران می‌توانند جداول سایه‌دار را در نرم‌افزار وان‌نوت به‌کار ببرند و رنگ‌های سلول‌ها، سطرها و ستون‌ها را تغییر دهند.

اگر اینسایدر آفیس نیستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی رسمی، اقدام به ثبت نام کنید.

منبع :

DIGITAL TRENDS

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,