e3-2016-640x290

این روزها شایعه های زیادی در رابطه با واقعیت مجازی برای اکس باکس وان منتشر شده است که هیچ کدام از آن ها از سوی مایکروسافت تایید نشده اند، خیلی ها منتظر هستند که ببینند در جریان مراسم E3 2016 تیم اکس باکس چه برنامه ای برای بخش واقعیت مجازی دارد، این در حالی است که یک دسته بندی جدید نیز با نام Xbox One VR در وبسایت رسمی E3 2016 ایجاد شده است.

e3_screenshot

در این دسته بندی نام چهار استودیوی بازی‌ سازی دیده می شود، این استودیو ها که با نام های ۳DRudder، Readily Information Company، Rebellion و Maximum Games شناخته می شوند، ادعا کرده اند که در حال کار بر روی VR برای اکس باکس وان هستند. بر طبق این ادعا به نظر می رسد ساخت بازی های واقعیت مجازی در استور اکس باکس وان را در آینده این استودیو ها بر عهده گرفته اند. البته باید توجه داشت که استودیوی بازی‌ سازی Rebellion هم اکنون در حال توسعه یک بازی با نام Battlezone VR برای PlayStation VR و Oculus Rift است و به احتمال زیاد این بازی را برای اکس باکس وان نیز توسعه خواهد داد.

ما هنوز نمی دانیم که این شایعات تا چه اندازه درست هستند، با این حال باید یک ماه دیگر صبر کرد تا دید مایکروسافت چه برنامه ای برای این سبک بازی ها دارد.

منبع :

UBERGIZMO

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mahmob88
پاسخ دهید چهارشنبه 12 خرداد 1395

سلام دوستان. ببخشید اینجا میپرسم. کسی میدونه که XBOX ONE از رزلوشن ۱۰۸۰x2560 در مانیتور های آلتراواید پشتیبانی میکنه یا نه؟
ینی بدون کش اومدن تصویر میشه عرض بیشتری رو دید یا نه؟

    امین
    پاسخ دهید چهارشنبه 12 خرداد 1395

    برای بازی یا فیلم؟ برای بازی که نه مطمئن باش اما فیلم شاید اره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,