PREMIER LEG

کمتر کسی است که طرفدار فوتبال باشد و عاشق تیم های لیگ جزیره ای نباشد ، لیگی که در آن بزرگان فوتبال حضور دارند و لیگی که نظر خیلی ها را به خود جلب کرده و امسال نیز با حضور مربیان و بازیکنان سرشناس، نگاه بسیاری از فوتبال دوستان به این لیگ است.نرم افزار رسمی این لیگ که در میان کاربران طرفداران زیادی  دارد درحال ورود به ویندوز ۱۰ موبایل است. با وینفون همراه باشید.

این نرم افزار در طول فصل به روزرسانی های مختلفی دریافت می کند تا دوست داران این لیگ از اخبار و تغییرات این لیگ جا نمانند. این نرم افزار راه خوبی برای مدیریت تیم موردعلاقه شماست.

با کمک این نرم افزار شما به راحتی به اطلاعات بازیکنان و تاریخچه آن ها دسترسی خواهید داشت و همچنین تمام رقابت های لیگ جزیره مثل لیگ دسته ۲ یا لیگ زیر ۱۸ سال دراختیار شما خواهد بود. برنامه بازی ها، نتایج و جدول تمام رقابت های انگلیس و همچنین گزارش زنده بازی ها از طریق این نرم افزار د اختیار شما خواهد بود. همچنین بهترین ویدئوهای مربوط به این لیگ برای شما به نمایش در خواهد آمد.

البته هنوز زمان دقیقی برای انتشار این نرم افزار گفته نشده است و به کلمه ی “به زودی” بسنده شده است. امیدواریم در روزهای آینده این نرم افزار کاربردی برای فوتبال دوستان منتشر شده است و ما نیز به اطلاع شما برسانیم.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Rza
پاسخ دهید شنبه 15 مرداد 1395

Prisma هم اعلام شده بود که بزودی به ویندوز موبایل میاد…..بزودی !!!
نسبت به کلمه بزودی آلرژی حاد پیدا کردم

SKB
پاسخ دهید شنبه 15 مرداد 1395

فقط منچستریونایتد 😍💜😍💜

علی خروج
پاسخ دهید یکشنبه 16 مرداد 1395

ایشالله نود و ورزش۳ هم نرم افزارشونو بدن واسه ویندوز۱۰

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,