Kinect_Sensor_Xbox_One_Hero_White

مایکروسافت درایور کینکت ۲ را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد. در این به روز رسانی می توان از کینکت با  API های جدید برای مقاصد مختلف بهره برد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به روز رسانی درایور کینکت ۲ هم اکنون قسمتی از آپدیت ویندوز است. برای به روز رسانی کینکت ۲ می توانید از طریق Device Manager اقدام کنید و درایور جدید را نصب کنید. API های جدید برای اپلیکیشن های یونیورسال، استفاده از دوربین کینکت به عنوان وب کم، استفاده از کینکت به عنوان تشخیص چهره برای ورود به حساب از مشخصه های جدید این درایور است. کد های نمونه هم برای توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفته است.

کد های نمونه ی اپلیکیشن های یونیورسال که Alex Turner در Channel 9 درباره آنها گفته هم اکنون در GitHub موجود است. توسعه دهندگان می توانند به سنسور های تشخیص عمق، رنگ و مادون قرمز دسترسی داشته باشند. امکان دسترسی به پیکسل های هر فریم به صورت مجزا فراهم شده است.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
PHP-E
پاسخ دهید یکشنبه 15 آبان 1395

فکر میکنم در آینده مانیتور ها همه لمسی و سه بعدی و دارای قلم و dial مخصوص خودشون و البته همراه با کینکت یا دستگاهی مشابه کینکت باشند

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,