_مایکروسافت پنل جدید

وان‌درایو ویندوز 10 با آیکون جدید و موارد بیشتر بروزرسانی شد بالاخره نوبت به ویندوز رسید!

اخیراً نسخه‌ی ویندوز 10 برنامه‌ی وان‌درایو بروزرسانی جدیدی دریافت کرد که شامل موارد جدید و بهبود عملکرد می‌باشد. همچنین این نسخه معرف آیکون جدید مبتنی بر زبان طراحی جدید مایکروسافت است که پیش‌تر برای سایر سیستم عامل‌ها عرضه شده بود. با وینفون همراه باشید.

اولین تغییری که پس از دریافت نسخه‌ی جدید با آن مواجه خواهید شد، آیکون جدید وان‌درایو است. این بروزرسانی پای آیکون تقریباً جدید وان‌درایو را بالاخره به ویندوز 10 باز می‌کند. شاید جالب باشد که بدانید از معرفی این آیکون جدید برای کاربران اندروید و iOS بیش‌تر از یک ماه می‌گذرد.

همچنین مایکروسافت در این نسخه یک صفحه‌ی ورود (splash screen) جدید را معرفی کرد. زمانی که برنامه را اجرا می‌کنید، متوجه‌ی انیمیشن‌های جدید خواهید شد. در نهایت اینکه نسخه‌ی ویندوز 10 وان‌درایو اکنون از رابط کاربری مشابهی با نسخه‌ی تحت وب، نسخه‌ی اندروید یا نسخه‌ی iOS بهره می‌برد.

شایان به ذکر است که نسخه‌ی جدید وان‌درایو در حال حاضر فقط برای کاربران حلقه‌ی Skip Ahead ویندوز اینسایدر دردسترس است. به این معنی که کاربران حلقه‌ی فست یا کاربران عادی بروزرسانی ماه مه 2019 ویندوز فعلا قادر به دریافت آن نخواهند بود. با این بروزرسانی نسخه‌ی برنامه به 19.21.82.0 ارتقا یافت.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,