اگرچه سال گذشته مایکروسافت پشتیبانی از پخش موزیک های ذخیره شده در وان درایو را به Forza Horizon 3 اضافه کرد، اما این ویژگی هنوز برای Forza Motorsport 7 در دسترس نیست. به تازگی توسعه دهندگان استودیو Turn 10 Studios با ویندوز سنترال مصاحبه کرده اند و اعلام کردند که کاربران برای شخصی سازی لیست های پخش باید کمی صبر کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی Forza Motorsport 7 اجازه می دهد که گیمر ها لیست های پخش ذخیره شده در وان درایو را استفاده کنند و ما از اینکه این ویژگی به زودی در دسترس قرار می گیرد، هیجان زده هستیم.

این برای کسانی که منتظر بودند در هنگام عرضه بازی این ویژگی در دسترس قرار بگیرد ناامید کننده است، اما خوب است که بدانید تیم توسعه دهنده در حال روی این ویژگی هستند. در عین حال هنوز هم می توانید از برنامه هایی که از پخش پس زمینه پشتیبانی می کنند مانند Spotify و Groove،  استفاده کنید. بازی Forza Motorsport 7 تنها چند روز دیگر و در تاریخ 3 اکتبر عرضه می شود.

منبع :

MSPU

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,