مایکروسافت اخیراً به اضافه‌کردن تم تیره به نرم‌افزارهایش علاقه‌مند شده و شواهد نشان می‌دهند که وان‌نوت اندروید نرم‌افزار بعدی است. آخرین گزارشات به اضافه شدن این قابلیت در یک آپدیت از سوی سرورهای نرم‌افزار اشاره دارد.

براساس گزارش‌ها، فقط بعضی از کاربران بتای این نرم‌افزار توانسته‌اند این تم را امتحان کنند. نحوه‌ی روشن شده حالت تیره هم به تنظیمات دستگاه‌ شما بستگی دارد. طبق گفته‌ی بعضی کاربران این تم زمانی فعال می‌شود که حالت ذخیره باتری گوشی شما فعال شود. البته ممکن است برای همه‌ی گوشی‌ها این قابلیت کار نکند.

در ادامه‌ گفته می‌شود که تم تیره خود صفحات یادداشت را تیره نمی‌کند ولی برای بقیه رابط کاربری درست کار می‌کند. البته‌ مثلا برنامه‌ی Sticky Notes فقط زمانی روی تم تیره می‌رود که یادداشتی موجود نباشد و همچنین صفحه‌ی پس‌زمینه جست‌وجوی آن وقتی نتایج را نشان می‌دهد سفید می‌شود.

وان‌نوت یکی از نرم‌افزارهای مایکروسافت است که مدت طولانی زمان برد که تم تیره به آن اضافه شود. برنامه‌ی ویندوز ۱۰ آن در ماه می این قابلیت را دریافت کرد. نسخه‌ی اندروید این برنامه هنوز به صورت رسمی از آن پشتیبانی نمی‌کند. بسیاری از برنامه‌های مایکروسافت هنوز از این تم پشتیبانی نمی‌کنند اما خبر خوب اینکه نرم‌افزار Outlook براساس تصویرهای لو رفته به زودی این قابلیت را دریافت خواهد کرد.

منبع :

NEOWIN

72 پست
امیر محمد امانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,