مدتی قبل، ما از اینکه تم تاریک به وان نوت خواهد آمد خبر دادیم، اگرچه مایکروسافت به طور رسمی آن را معرفی نکرده بود. اما اکنون مایکروسافت این ویژگی را برای برخی اینسایدرها منتشر کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

تم تاریک همان چیزی است که از آن انتظار می‌رود، تبدیل تمام رابط کاربری از جمله خود صفحات یادداشت به رنگ تیره. نوار ابزار نیز به جای استفاده از رنگ بنفش که نماد وان نوت است به رنگ سیاه تبدیل می‌شود. رنگ‌های دیگر نیز نسبت به تم روشن خنثی‌تر هستند.

البته شاید بهتر است که مراقب باشید چون طبق گزارش‌ها تم جدید رنگ پیش‌فرض قلم‌ها را نیز تغییر و آن‌ها را تاریک‌تر می‌کند. این ممکن است باعث شود یادداشت‌های شما با آنچه که ابتدا در نظر داشتید متفاوت به نظر برسند. تغییر رنگ‌ها به صورت تکی امکان‌پذیر است اما اگر یادداشت‌های زیادی داشته باشید ممکن است وقت زیادی بگیرد.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد تم تاریک وان نوت فقط برای چند اینسایدر انتخاب شده در‌دسترس است. بر اساس تست‌های ما که در حلقه‌های متفاوت برنامه اینسایدر انجام گرفته است، این ویژگی هنوز در دسترس نیست. بنابراین باید در چند روز یا هفته‌ی آینده این تغییر به صورت گسترده دردسترس قرار گیرد.

منبع :

NEOWIN

144 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,