مایکروسافت امروز به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکیشن وان نوت منتشر ساخت، این به‌روزرسانی صرفا برای اینسایدرهای Skip Ahead در دسترس است، بنابراین دیگر کاربران اینسایدر در حال حاضر قادر به دریافت آن نخواهند بود. این به‌روزرسانی بزرگ قابلیت های کاربردی جدید و جالبی را به‌همراه داشته که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

به‌روزرسانی امروز وان نوت که برای اینسایدرهای Skip Ahead عرضه شده ویژگی های بسیار مفید و کاربردی را برای کاربران به‌همراه داشته است. برجسته ترین این موارد قابلیت تبدیل خودکار دست نوشته های شما به متن تایپی است. این ویژگی این امکان را به شما می‌دهد که تمامی دست نوشته های خود را با یک کلیک به متن تایپ شده تبدیل کنید، همچنین می‌توانید بخش هایی از دست نوشته را که مایل به تبدیل آن هستید انتخاب کرده تا صرفا آن قسمت تبدیل به متن تایپ شده گردد.

از دیگر قابلیت های جدید این ‌به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفتن افکت های جدید اینک هنگام شکل کشیدن و نوشتن است، از سوی دیگر قابلیت های مربوط به گراف نیز در آن اعمال شده است. تغییر دیگری که از آن می‌توانیم نام ببریم تغییر در عملکرد دکمه ها پیمایش است که باعث شده تا مراجعه به صفحات بعدی یا قبلی بهتر از قبل انجام گیرد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست کامل تغییرات اعمال شده:

 • دست نوشته های خود را به متون تایپ شده تبدیل کنید: با دست‌خط خود یادداشت های سریعی داشته باشید و بعد آنها را به‌سادگی به متن تایپ شده تبدیل کنید. این قابلیت اکنون به گونه است که حتی سایز و رنگی را که هنگام یادداشت برداری انتخاب کرده اید در متن تایپ شده لحاظ می‌کند. حتی قسمت های نشانه دار شده نیز در متن تایپ شده نمایش داده خواهند شد. اگر مایل هستید تا بخشی از دست نوشته خود را به متن تایپی تبدیل کنید کافی است تا روی دکمه Lasso Select کلیک کرده و دایره ای دور متنی که مایل به تغییر آن هستید بکشید، وان نوت به‌صورت خودکار آن قسمت را تبدیل به نوشته تایپ شده می‌کند.
 • افکت های جذاب بیشتر: از تب Drawing قلم دلخواه خود را انتخاب کنید و از افکت های جدیدی همچون Lava, Ocean, Bronze, Rose Gold لذت ببرید.
 • قابلیت های جدید برای گراف: اکنون وان نوت قادر است علاوه بر نمایش نمودارهای توابع شما، قادر است تا ویژگی های کلیدی آن نظیر مینیمم، ماکسیمم، یا توقف محورها را پیش بینی کند.
 • ملاحظه صفحات اخیر: با استفاده از دکمه های پیکانی شکل قبلی و بعدی که در بالای تب هوم قرار گرفته اند، قادر خواهید بود تا صفحاتی که اخیرا بازدید کرده اید را به سادگی مشاهده کنید.
 • لینک دادن به یک پاراگراف مشخص: اکنون قادر هستید تا در نوشته خود به یک پاراگراف خاص لینک دهید و به راحتی بدان دسترسی داشته باشد.
 • کپی کردن یک لینک: اکنون با راست کلیک کردن روی یک لینک که در یادداشت های شما قرار دارد، به‌سادگی می‌توانید آن لینک را کپی کرده و در جای دیگری در اختیار داشته باشد.

اگر شما از کاربران اینسایدر Skip Ahead هستید می‌توانید این به‌روزرسانی را از لینک پایین صفحه دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 130 مگابایت
 • منتشر کننده :Microsoft Corporation
 • پشتیبانی از رم 512 : بله
 • نسخه تحت ویندوز 10 موبایل: بله
 • نسخه تحت ویندوز 10 کامپیوتر: بله
 • نسخه ی تحت اندروید : بله
 • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,