۱۴۶۹۳۸۴۳۴۷۸۶۶

تیم آفیس مایکروسافت امروز خبر از یک کنفرانس رایگان آموزش OneNote داد که طی ۶ روز توسط متخصصین این نرم افزار برگزار خواهد شد. این کنفرانس از ۲۲ آبان شروع می شود. با وینفون همراه باشید.

این کنفرانس شامل ۲۱ ویدیوی از پیش ضبط شده از متخصصین OneNote از سراسر جهان است که تجارب و تخصص خود را در اختیار افراد قرار می دهند. این کنفرانس توسط یکی از هواداران حرفه ای OneNote جارد دکمپ برنامه ریزی شده است و در این کنفرانس، سخنرانان در ویدیوهایی درباره موضوعات مرتبط با این نرم افزار صحبت خواهند کرد و به افراد نحوه ی کار و گنجاندن OneNote در برنامه ریزی های زندگی را آموزش خواهند داد.

۲ روز اخر این کنفرانس به معلمان اختصاص داده شده تا از نحوه ی برنامه ریزی کلاس های درس با استفاده از این برنامه اطلاع کسب کنند و اینکه چگونه می توان با استفاده از OneNote بازخوردهای موثرتری از  دانش آموزان و دانشجویان دریافت کرد.

cnhome_image3

هر روز از این کنفرانس آموزشی بر روی یک موضوع خاص تمرکز خواهد کرد تا بتواند کمک بیشتری به مشاغل مختلف انجام دهد. این کنفرانس از تاریخ ۲۲ آبان الی ۲۷ آبان در ساعت های ۱۱:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد و شما می توانید در فایل Sway زیر مباحث روزانه این کنفرانس را مشاهده کنید:

 

برای اینکه مطمئن شوید مطلبی از این کنفرانس را از دست نخواهید داد می توانید از طریق این لینک ثبت نام کرده و از این کنفرانس و مطالب آن اطلاع پیدا کنید.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن شعبانی
پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

سلام
پیشنهاد من این هست که این دوره توسط تیم وینفون ضبط و ترجمه بشه و در سایت قرار داده بشه تا بهتر بتونیم استفاده کنیم

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

    سلام، ممنون از این پیشنهادتون

مجید
پاسخ دهید پنجشنبه 1 دی 1395

من چطوری میتونم مطالبی که توی وان نوت گوشیم بنویسم رو توی ویندوز سون (لپتاپم ) ببینم؟ایا سایت وان نوت دچار مشکل شده که اون صفحه مطالب رو باز نمیکنه؟کسی مشکل من رو داره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,