به تازگی به روز رسانی ماه جولای برای اپلیکیشن وان برای دستگاه های ویندوز ۱۰ در استور ویندوز منتشر شده که ویژگی های جدیدی را به ارمغان آورده است. مهم ترین و واضح ترین ویژگی جدید اضافه شدن پشتیبانی از چند پنجره (که در تصویر بالا مشاهده می کنید) است که چند ماه پیش برای کاربران پیش نمایش وان نوت عرضه شده بود. اکنون سایر کاربران قادر به دریافت این نسخه از استور هستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

قابلیت جدید چند پنجره ای به راحتی از طریق زبانه view قابل دسترسی است و شما می توانید یک پنجره دیگر (و یا حتی بیشتر) را باز کنید تا بتوانید چندین یادداشت را به صورت همزمان مشاهده کنید. این ویژگی برای بسیاری از کاربران مفید بوده و اجازه می دهد بین چندین سند به سرعت جابجا شوند.

برای یادداشت بردارهای سنتی تر که قلم و “ink” را ترجیح می دهند، تیم وان نوت همچنین پشتیبانی از قلم های سفارشی را اضافه کرده است که در دستگاه هایی مانند سرفس پرو و سایر دستگاه های ویندوزی که از Ink پشتیبانی می کنند مفید است.

این به روز رسانی جدید هنوز برای تمام کاربران در دسترس قرار نگرفته است، اما انتظار می رود در عرض چند روز آینده برای همه قابل دریافت باشد.

وان نوت در چند ماه گذشته به سرعت در حال بهبود بوده است و مایکروسافت به طور پیوسته در حال ارتقای آن است تا آن را به یک ابزار بهتر برای دانش آموزان و نویسندگان تبدیل کند.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به روز رسانی شده اید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 15 - 185 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

MSPU

1932 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,