onenote

این ماه، مایکروسافت در نرم افزار OneNote برای حلقه ی fast اینسایدرها تغییرات اساسی را به وجود آورد و در این تغییرات، گزینه ای برای تغییرات ظاهری اختیاری این نرم افزار اضافه شده بود که با به روزرسانی اخیر بهبودهایی در آن ایجاد شده است. با وینفون همراه باشید.

در به روزرسانی همین هفته، مایکروسافت کنترل این نرم افزار برای کاربران تبلت ها را بهبود بخشید و گزینه های New Page و Add New Section به پایین صفحه منتقل کرد تا کاربران موبایل راحت تر با ان کار کنند.

در به روزرسانی امروز این نرم افزار، نمایش بهتر ننظیمات متن و خلوت تر شدن صفحه اتفاق افتاده است و با قرار دادن گزینه ی جدید font در سمت راست گزینه share نظم نرم افزار بهتر شده است. زمانی که بر روی این گزینه کلیک کنید، می توانید تنظیمات را به حالت تمام صفحه ایجاد کنید  و یا می توانید آن را در قسمتی از متن خود قرار دهید.

همچنین در این به روزرسانی ظاهر کاربری این نرم افزار بهبود پیدا کرده است و شما می توانید گزینه ی “experimental features” را انتخاب کرده و با راه اندازی مجدد نرم افزار، با تغییر ظاهری آن ادامه کار دهید. تغییرات ظاهری جدید به خوبی اعمال شده است و حالت جالبی پیدا کرده است اما هنوز برخی اشکالات در نوار اطراف باتوجه به حذف منوی همبرگری وجود دارد. ولی به نظر می رسد که تیم وان نوت به خوبی روی طراحی این نرم افزار درحال کار کردن هستند و باید منتظر ماند تا این نرم افزار به طراحی نهایی خود برسد.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 15.32 - 156.31 مگابایت
 • توسعه‌دهنده : Microsoft Corporation
 • پشتیبانی از رم 512 مگابایت : بله
 • نسخه تحت اندروید : دارد
 • نسخه تحت iOS : دارد
منبع :

MSPOWEUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
metallica
پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

😎🍿

رامین
پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

از اولش هم همبرگر منو کپی کورکورانه‌ای بود. خوبه که داره از برنامه‌ها حذف میشه.

  sadegh
  پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

  قرار نیست از همه جا حذف شه.
  به این نتیجه رسیدن که بعضی جاها به درد میخوره مثل منوی استارت و بعضی جاها به درد نمیخوره مثل فوتوز…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,