Opera

بیلدهای جدید مرورگر دسکتاپ Opera باید یک پروسه ۶ هفته ای را برای توسعه بگذرانند، اما نسخه ۴۷ این مراحل را طی نکرده و در حال حاضر پایدار است. ویژگی جدیدی اضافه شده است که به کاربران اجازه انتقال بوک مارک ها را می دهد. بنابراین اگر شما تصمیم دارید مرورگری دیگری را امتحان کنید، می توانید آن ها را انتقال دهید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این بیلد پایدار امکان انتخاب تمام بوک مارک ها را برای شما فراهم می کند. همه چیز از شماره گیری سریع، نوار بوک مارک ها و سایر پوشه ها در یک فایل HTML ذکر شده اند. علاوه بر این بوک مارک های pop up در هنگام اضافه کردن یک بوک مارک جدید و یا شماره گیری سریع پدیدار می شوند. رفع اشکالات موجود در نسخه قبلی.

علاوه بر این کاربران اپرا دیگر نباید شاهد مشکل در پخش ویدئو ها باشند به خصوص کاربران ویندوز ۷.

علاوه بر این ما برخی از مسائل مربوط به پخش ویدئو را در سیستم های مختلف رفع کردیم. در هنگام تعویض بین ویدئوهای یوتیوب کاربران Windows 7 Aero دیگر نباید تصاویر پس زمینه را مشاهده کنند. برای کاربران macOS نیز ویدئوهای یوتیوب در حالت پخش خودکار دچار مشکل تمام صفحه نمی شوند. تمام کابران ۴۷ Opera باید یک پخش کننده بدون مشکل را داشته باشند.

همچنین به روز رسانی پس زمینه اخبار خبری، تنظیمات طراحی و چند بیت دیگر نیز افزوده شده است.

لینک دانلود ۴۷ Opera

منبع :

WINDOWSCENTRAL

608 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام