ORI

بالاخره پس از چندین بار تعویق افتادن در انتشار بازی Ori and the Blind Forest نسخه ی Definitive، بالاخره مایکروسافت اعلام کرد که این نسخه پنج شنبه یعنی ۱۱ مارس بر روی استور قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند آن را دریافت کنند، البته در حال حاضر به نظر می رسد تنها کاربران اکس باکس وان قرار است این فرصت را داشته باشند و کسانی که مایل هستند این بازی را در ویندوز ۱۰ یا Steam تجربه کنند باید کمی بیشتر صبر کنند. 

Ori-and-the-Blind-Forest-Xbox-One-09

نسخه ی اصلی این بازی در ماه مارس ۲۰۱۵ برای اولین بار عرضه شد و پس از مدتی توسعه دهنده در جریان مراسم Gamescom اعلام کرد که نسخه ی Definitive این بازی نیز در سال آینده منتشر خواهد شد و وعده داد که این نسخه از ویژگی های جدیدی برخوردار باشد، داستان بازی بسیار جالب است،توسعه دهنده ی این بازی گفته است که برای ساخت این بازی از بازی های محبوبی همچون “شیرشاه” و “آدم آهنی بزرگ” الهام گرفته اند. Ori نام شخصیت اصلی بازی است این موجود در یک شب طوفانی ناگهان در جنگلی افتاده و توسط موجودی عجیب پیدا می شود. اوری در جریان بازی توسط یک دوست نگه داری می شود و دوستی خوبی میان آن ها برقرار می شود، اما جریان بازی از جایی شروع می شود که یک شب موجودی با نام کورو مادر اوری را می دزدد و اوری وادار می شود که برای نجات مادرش ماجراجویی خودش را آغاز کند.

نسخه ی Definitive همانطور که گفته شد فردا برای اکس باکس وان منتشر خواهد شد و کسانی که نسخه ی اصلی این بازی را قبلا داشته اند نیاز به دریافت دوباره این نسخه ندارند و تنها کافی سات آن را بروزرسانی کنند.

شما در ادامه می توانید تریلر این بازی جذاب را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

منبع :

WINBETA

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
haderon
پاسخ دهید پنجشنبه 19 اسفند 1394

من فقط منتظرم فایرفاکس و کروم و… از ای او اس پورت شه ،چنین روزی رو جشن میگیرم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,