phil-spencer-lead-2014-e3

مطمئنا همه‎‌ی شما با قابلیت Backward Compatibility آشنایی دارید. این ویژگی موفقیتی کوبنده برای کنسول مایکروسافت رقم زد. حال فیل اسپنسر، از احتمال پشتیبانی عناوین نخستین XBOX توسط ویژگی Backward Compatibility خبر می‌دهد و شاید، روزی کاربران اکس‌باکس وان بتوانند علاوه بر عناوینِ اکس‌باکس ۳۶۰، به عناوین کنسول XBOX نیز دسترسی داشته باشند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با عرضه‌ی صدها عنوان محبوب از بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ برای اکس‌باکس وان، مایکروسافت به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و کسانی که از کنسول قبلی به کنسول جدید مهاجرت کرده‌ بودند می‌توانستند خیلی از بازی‌های خود را بر روی کنسول جدید انجام دهند. حال به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت توانایی انجام کاری فراتر را نیز داشته و می‌توانست لیست بازی‌های خود را با پشتیبانی از عناوین نسخه‌ی اول اکس‌باکس، بلندتر نیز بکند.

فیل اسپنسر با انتشار توییتی از این موضوع پرده‌برداری کرد و از توانایی مایکروسافت در انجام این کار سخن گفت. البته او در انتهای توییتش گفته است که مایکروسافت فعلا هیچ‌کاری را در این زمینه انجام نداده اما می‌توان روزی شاهد تحقق این موضوع بود.

اگر مایکروسافت بتواند این مهم را انجام دهد، مطمئنا می‌تواند لیست‌ بازی‌های خود را بلندتر کرده و به موفقیت کنسول خود کمک شایانی نماید. بسیاری از عناوین خاطره‌ساز با کنسول‌های قدیمی باقی مانده‌اند و کاربران برای بازی‌کردن‌شان باید از کنسول اکس‌باکس اولیه استفاده کنند.

دیدگاه خود را در این زمینه با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع :

WINBETA

283 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,