phil-spencer-lead-2014-e3

مطمئنا همه‎‌ی شما با قابلیت Backward Compatibility آشنایی دارید. این ویژگی موفقیتی کوبنده برای کنسول مایکروسافت رقم زد. حال فیل اسپنسر، از احتمال پشتیبانی عناوین نخستین XBOX توسط ویژگی Backward Compatibility خبر می‌دهد و شاید، روزی کاربران اکس‌باکس وان بتوانند علاوه بر عناوینِ اکس‌باکس ۳۶۰، به عناوین کنسول XBOX نیز دسترسی داشته باشند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با عرضه‌ی صدها عنوان محبوب از بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ برای اکس‌باکس وان، مایکروسافت به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و کسانی که از کنسول قبلی به کنسول جدید مهاجرت کرده‌ بودند می‌توانستند خیلی از بازی‌های خود را بر روی کنسول جدید انجام دهند. حال به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت توانایی انجام کاری فراتر را نیز داشته و می‌توانست لیست بازی‌های خود را با پشتیبانی از عناوین نسخه‌ی اول اکس‌باکس، بلندتر نیز بکند.

فیل اسپنسر با انتشار توییتی از این موضوع پرده‌برداری کرد و از توانایی مایکروسافت در انجام این کار سخن گفت. البته او در انتهای توییتش گفته است که مایکروسافت فعلا هیچ‌کاری را در این زمینه انجام نداده اما می‌توان روزی شاهد تحقق این موضوع بود.

اگر مایکروسافت بتواند این مهم را انجام دهد، مطمئنا می‌تواند لیست‌ بازی‌های خود را بلندتر کرده و به موفقیت کنسول خود کمک شایانی نماید. بسیاری از عناوین خاطره‌ساز با کنسول‌های قدیمی باقی مانده‌اند و کاربران برای بازی‌کردن‌شان باید از کنسول اکس‌باکس اولیه استفاده کنند.

دیدگاه خود را در این زمینه با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,