به تازگی مایکروسافت اپلیکیشن Outlook Mail and Calendar را برای دستگاه های ویندوز ۱۰ به روز کرده است که یکپارچگی با اپلیکیشن Microsoft To-Do را به ارمغان می آورد. این به روز رسانی جدید سوئیچ کردن بین اپلیکیشن های To-Do و Calendar در دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل را برای کاربران آسان تر می سازد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Outlook Calendar در حال حاضر شامل یک میانبر برای اپلیکیشن Microsoft To-Do در منوی حذف شونده است که به شما این امکان را می دهد که به راحتی این اپلیکیشن را با یک لمس باز کنید. اگرچه شاید که شما این به روز رسانی جدید را نصب کرده باشید، ولی ممکن است که گزینه جدید To-Do را در منوی Outlook Calendar مشاهده نکنید، زیرا به نظر می رسد در حال حاضر این ویژگی فقط برای برخی از کاربران نمایش داده می شود.

در این به روز رسانی در حقیقت مایکروسافت اپلیکیشن To-Do را با Outlook Calendar یکپارچه سازی و ادغام کرده است که استفاده از این سرویس ها را بسیار ساده تر و جذاب تر می کند. این بدان معنی است که کاربران اکنون می توانند از اوت لوک در وب، به وسیله اپلیکیشن Outlook Tasks از To-Do استفاده کنند.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 260 - 145 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

MSPU

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reza
پاسخ دهید شنبه 4 شهریور 1396

متاسفانه بعد از گذشت چند ماه از ساخت این برنامه، هنوز فاقد کاشی زنده هست!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,