مدتی قبل مایکروسافت بتای جدید را برای وب سایت Outlook.com خود معرفی کرد که یک تجربه کاربری جدید و سریعتر و چندین ویژگی جدید را به ارمغان می آورد. تجربه ی جدید شامل وبسایت سریع  تر، طراحی مجدد و نمایش سبک مکالمه جدید است. حال نسخه بتا برای تمام کاربران در دسترس است و می توانند آن را امتحان کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Outlook.com جدید با چهره جدیدتر، سبک گفتگو مدرن، قابلیت جستجوی پیشرفته و طراحی جدید به شما اجازه می دهد سریعتر فایل ها و عکس ها را مشاهده کنید، بخوانید و ضمیمه کنید. علاوه بر این مایکروسافت پیشرفت هایی را نیز برای صندوق پستی در نظر گرفته است و در هنگام تایپ پیشنهادات سریع را به شما نشان می دهد. این به شما اجازه می دهد که به راحتی اطلاعات مربوط به موارد خاص مانند رستوران ها، پرواز ها، برنامه ی تیم مورد علاقه را به مکالمات اضافه کنید. شما همچنین می توانید عکس ها را نیز به راحتی به داخل بکشید.

شما می توانید هم اکنون به وب سایت Outlook بروید و در گوشه ی سمت راست روی امتحان کردن نسخه بتا کلیک کنید. اگر این کار را انجام ندهید، Outlook با همان ظاهر قدیمی برای شما نمایش داده می شود.

منبع :

MSPU

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amiR
پاسخ دهید شنبه 11 شهریور 1396

خیلی از Option ها از دسترس خارج شدن، نمونش همین : لیست بلاک شده ها

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,