_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت: تم تیره برای Outlook.com به زودی از راه می‌رسد تم تیره قلمرو خود را گسترش می‌دهد

این روزها تم تیره طرفداران زیادی پیدا کرده و اکثر مردم به آن علاقه نشان می‌دهند. به همین جهت، تم تیره در حال فراگیر شدن است و مایکروسافت نیز به آرامی مشغول اضافه کردن آن به مجموعه برنامه‌ها و خدمات خود است. اکنون به نظر می‌رسد Outlook.com گزینه بعدی برای دریافت تم تیره باشد که به این لیست اضافه خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به تازگی در پستی در انجمن گفتگو اوت لوک، مایکروسافت تأیید کرده است که آنها به سختی مشغول کار روی تم تیره برای Outlook.com هستند و این ویژگی “خیلی زود” از راه خواهد رسید. مایکروسافت اظهار داشته که آنها زمان زیادی را روی این موضوع کار می‌کرده اند تا بتوانند بهترین چیز ممکن را ارائه دهند.

یکی از دلایل تأخیر، اصرار ما بر ارائه‌ی بهترین حالت تیره در بین تمام سرویس‌های برجسته ایمیل است (زمانی که شما آن را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد، من تضمین می‌کنم). پیش نمایش کوچکی که شما سال گذشته در هالووین مشاهده کردید، یک نمونه اولیه محسوب می‌شد که نیاز به کار بسیار بیشتری برای آماده شدن داشت. ما چندین بار رنگ‌ها و کد را بازطراحی کردیم و مفتخر هستیم که وارد مرحله نهایی شده‌ایم.

همان‌طور که شما تصور می‌کنید، حالت تیره یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد نیاز است که نه تنها برای Outlook.com لازم است، بلکه باید به کل برنامه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت بسط داده شود. هر چند ما شاهد هستیم که تم تیره به مرور در حال وارد شدن به اپلیکیشن های مختلف این شرکت است، که جدیدترین مورد، برنامه To-Do بوده که همین چند روز قبل تم تیره را دریافت کرد.

با توجه به این وعده که Outlook.com “خیلی زود” حالت تیره را دریافت خواهد کرد، به نظر می‌رسد که شما ممکن است به زودی قادر باشید حساب ایمیل خود با ظاهر جدید تیره مشاهده کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2206 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saeed
پاسخ دهید جمعه 15 تیر 1397

اقا اینستاگرام شما هم ویدیو پخش نمیکنه؟

سعید
پاسخ دهید جمعه 15 تیر 1397

اینستاگرام شما هم ویدیوهارو نشون نمیده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,