outlook-mail-00_story

کاربران ویندوز اکثرا از تفاوت های بین نرم افزارهای ارائه شده از سمت مایکروسافت در سیستم عامل های اندروید و iOS با سیستم عامل مایکروسافت گلایه مند بوده اند، حال به نظر می رسد ردموندی ها به فکر برقرای توازن و برابری بین نرم افزارها هستند و این کار را از Outlook شروع کرده اند. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در کنفرانس Ignite اعلام کرده است که این تفاوت بین نرم افزارهای Outlook در سیستم عامل های مختلف به زودی به پایان خواهد رسید. focused Inbox یکی از ویژگی های مهمی است که دیگر پلتفرم ها از آن بهره مند هستند و ویندوزی ها به آن دسترسی ندارند. از ویژگی های دیگر قابلیت @mentions  و الحاق ابری است که اخیرا برای تمام پلتفرم ها در دسترس قرار گرفته است و هنوز در راه ساخت برای نرم افزار یونیورسال ویندوز ۱۰ است.

۱۴۷۵۰۷۵۹۴۷_۲۰۱۶۰۹۲۸_۱۳۰۳۱۵۰۰۰_ios_story

طبق گفته ی بعضی از اعضای تیم مایکروسافت، برنامه ریزی این شرکت در راستای ایجاد توازن و تعادل بین سیستم عامل های iOS، اندروید و ویندوز ۱۰ است و ویژگی های جدید در یک زمان برای هر سه سیستم عامل منتشر خواهد شد.

بنابر اسلایدهایی که در این کنفرانس به نمایش درآمده است، زمان زیادی به عرضه ی ویژگی های جدید در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل باقی نمانده است و احتمالا تا پایان سال جاری شاهد این ویژگی ها خواهید بود.

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
سورن
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

زرشک

hamid
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

توازن ینی محدود کردن سطح برنامه نویسی بقیه پلتفرما در حد ویندوز موبایل :/
تاسف

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,