برنامه ی Outlook Mail and Calendar سومین به روز رسانی خود در طی یک هفته ی اخیر را دریافت کرد و به جز بهبود عملکرد و رفع برخی باگ های برنامه، قابلیت Linked Inboxes را که به کاربران امکان می دهد برای چند ایمیل خود خود یک صندوق ورودی داشته باشند را برای کاربران عادی نیز در دسترس قرار داده است. با وینفون همراه باشید.

اوایل هفته ی گذشته بود که این برنامه یک به روز رسانی خوب دریافت کرد و قابلیت نمایش ایمیل به صورت تمام صفحه برای فبلت ها و چند قابلیت دیگر را برای آن ها فراهم کرد. حال امروز نیز به روز رسانی دیگری منتشر شده است که قابلیت Linked Inboxes را برای کاربران عادی در دسترس قرار می دهد.

گابریل آئول این خبر را در توییتر خود اعلام کرد و گفت که این قابلیت اکنون برای تمام کاربران ویندوز ۱۰ در دسترس است. پیش تر، این قابلیت برای ویندوز اینسایدر ها در دسترس قرار گرفته بود و حال کاربران غیر اینسایدر نیز می توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

در این آپدیت نسخه ی برنامه از ۱۷.۶۵۰۹.۴۲۲۵۲ به نسخه ی ۱۷.۶۵۰۹.۶۴۰۰۲ ارتقا یافته است. اگر شما هنوز هم این به روز رسانی را در استور ویندوز خود مشاهده نکرده اید، می توانید بر روی این لینک کلیک کنید و آن را دریافت کنید. اگر شما هم این به روز رسانی را دریافت کردید، آیا متوجه تغییر دیگری شدید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بردیا
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

خواهش میکنم این خبر رو هر چه سریعتر پوشش بدید
http://wmpoweruser.com/microsoft-wants-feedback-on-continuum/

محمد ابویسانی
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

Telegram
Loadkit download manager
Groove music
Movie & TV
آپدیت دریافت کردند

pezhman
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

این ویندوز ده نهاییی کی میاد خسته شدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,