در سال گذشته ما به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت در حال آزمایش قابلیت جدید Focused Inbox برای اپلیکیشن Mail ویندوز ۱۰ است. این ویژگی چند ماه قبل در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ دسکتاپ قرار گرفت و حالا به نظر می رسد نوبت به ویندوز ۱۰ موبایل رسیده و مایکروسافت این قابلیت جدید را برای این کاربران نیز منتشر کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به واسطه این که دستگاه های ویندوز ۱۰ از پلتفرم یونیورسال بهره می برند، ما انتظار داشتیم که Focused Inbox به طور همزمان برای تمام دستگاه ها در دسترس قرار بگیرد، ولی متاسفانه این اتفاق تا کنون رخ نداده بود. به هر حال اکنون انتظارها به پایان رسیده و این قابلیت در حال عرضه است.

Focused Inbox از یک الگوریتم هوشمندانه بهره می گیرد که به واسطه آن ایمیل ها را بر اساس تعداد دفعاتی شما درگیر مشاهده و پاسخ به مخاطبین خود بوده اید در اولویت قرار می دهد، خبرنامه های آزار دهنده را پنهان می کند و ایمیل هایی را که مهم تشخیص دهد به صدر لیست انتقال می دهد.

اخیرا کاربران ویندوز ۱۰ موبایل که در حال اجرای بیلدهای اینسایدر هستند، گزارش داده اند که قابلیت Focused Inbox را در اپلیکیشن Outlook Mail دریافت کرده اند. این به روز رسانی برای اعضای اینسایدر حلقه Release Preview منتشر شده است، ولی همچنین ممکن است حلقه Fast نیز آن را دریافت کرده باشد. به نظر می رسد این به روز رسانی به صورت تدریجی در حال انتشار باشد، بنابراین ممکن است همه اینسایدرها هنوز قادر به دریافت آن نباشند.

منبع :

MSPU

2135 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hossein
پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

ولی متاسفانه یان اتفاق تا کنون رخ نداده بود. لطفأ اصلاح کنید

  امیر زمانی
  پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

  ممنون دوست عزیز. اصلاح شد

javad
پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

چه جالب

عابد
پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

سلام
دوستان گوشی ۶۵۰ دارم دو سیمکارت وقتی برای سیم کارت دو برام اس ام اس میاد صدا نمیخوره یا تو نوتیفیکشن نمیاد باید اتفاقی برم داخل اینباکسم تا متوجه شم که اس ام اس اومده. باید چیکار کنم ؟

علیرضا
پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

همین مشکل رو من با تماسهام دارم وقتی کسی زنگ میزنه میس کال نمیندازه و حتی نوتیفیکیشنم نمیده تا وقتی که تلفن و باز کنم تازره ون موقع نوتیفیکیشن میده خیلی عجیبه هر کاریی بگین کردم درست نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

  seyed
  پاسخ دهید سه شنبه 7 شهریور 1396

  منم همچین مشکلیو دارم،از دو سه تا آپدیت آخری اینطوری شده، دفه هیچی نوتیفیکیشن نمیده،ی دفه دیگه نوتیفاش نمیره اصن از روی لاک اسکرین
  اگه روشی پیدا کردی خبر کن😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,