علی رغم سلطه Call Of Duty در میان بازی های شوتر، Halo نیز یکی از محبوب ترین بازی ها به شمار می رود. به واسطه بازاریابی مناسب مایکروسافت میزان محبوبیت Halo در جامعه گیمرهای eSports به شدت بالا است.

بر طبق اظهارات این شرکت در طی برگزاری مسابقه فینال جام جهانی Halo 2017 بیش از ۱۳۵۰۰۰ نفر استریم آنلاین این بازی را از طریق فیس بوک، بیم، توییتر و تویچ مشاهده کردند، و علاوه بر این بیش از ۱۳ میلیون نفر نیز مسابقه را در تعطیلات آخر هفته تماشا کردند. در رسیدن به این رکورد خارق العاده توییتر تا حد زیادی تاثیر گذار بود، با اینکه برای اولین بار از طریق توییتر این رویداد استریم شد بیش از ۱۰.۳ میلیون نفر این مسابقه را به وسیله این پلتفرم مشاهده کردند.

 

با ثبت رکورد بیش از ۱۳ میلیون تماشاچی، فینال Halo 2017 به پربیننده ترین بازی تاریخ مسابقات Halo eSport تبدیل گشت. اگر پیگیر مسابقات سال ۲۰۱۶ بوده باشید در سال گذشته تیم OpTic Gaming قهرمان جام گشت و البته توانست در مسابقات امسال نیز موفقیت خود را تکرار کرده و بار دیگر به قهرمانی برسد.

 

منبع :

MSPU

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,