در طی ماه های اخیر توسعه دهندگان زیادی اعلام داشته اند که بازی های خود را برای اجرا روی اکس باکس وان اکس ارتقا خواهند داد تا بتوانند از توان بالای این کنسول استفاده بهتری داشته باشند. تعداد این بازی ها به‌صورت پیوسته در حال افزایش است، به هر صورت آرزوی هر توسعه دهنده ای است که بازی خود را با بالاترین کیفیت ممکن به دست کاربر برساند. گزارش ها نشان از موفقیت چشمگیر این کنسول در جلب نظر توسعه دهندگان دارد.مایکروسافت از ابتدای شروع پروژه ساخت اکس باکس وان اکس بر این نکته تاکید زیادی داشت که این کنسول قدرتمندترین کنسول در تاریخ بازی های ویدیویی است، ادعایی که البته پس از عرضه کیت توسعه دهندگان کنسول برای کاربران و توسعه دهندگان به اثبات رسید. از نمایشگاه E3 مایکروسافت همواره تاکید داشته که اکس باکس وان اکس بهترین کنسول برای کسب بهترین تجربه ممکن از هر بازی است.

توان گرافیکی بالای این کنسول توسعه دهندگان بسیاری را مجاب ساخته تا بازی های خود را به‌صورت ویژه برای اکس باکس وان اکس ارتقا دهند تا بتوانند استفاده بیشتری از توان دستگاه داشته باشند.

مایکروسافت از امروز پیش فروش نسخه استاندارد این کنسول را آغاز کرده و همزمان با اعلام این خبر مهم، خبری خوشحال کننده دیگری را برای اکس باکس بازان عنوان کرده تا جشن طرفداران کامل شود. ردموندی ها از موج جدید بازی های ارتقا یافته برای اکس باکس وان اکس پرده‌برداری کرده اند، که این امر باعث افزایش غنای این کنسول تازه وارد خواهد بود. در میان عناوین اعلام شده نام های مهمی همچون Far Cry 5, Greedfall و Okami HD به‌چشم می‌خورد.اضافه شدن این عناوین جدید به لیست در حال رشد عناوین بهینه شده برای اکس باکس وان اکس باعث شده تا در حال حاضر اکس باکس وان اکس بیش از 130 بازی ارتقا یافته ویژه را در چنته داشته باشد. البته باید توجه داشت که این لیست مربوط به استودیوهایی است که همکاری بسیار نزدیکی با مایکروسافت دارند، چرا که برخی از استودیوهای کوچک نیز وجود دارند که رابطه بسیار نزدیکی با این شرکت ندارند اما پیش از این اعلام کرده اند که مایل به استفاده از حداکثر توان اکس باکس وان اکس هستند.

آنچه که مسلم است هر چه به عرضه نهایی اکس باکس وان اکس نزدیکتر می‌شویم، استودیوهای بیشتری بازی های خود را برای این کنسول قدرتمند ارتقا خواهند داد و در گذر زمان غنای محتوای پلتفرم اکس باکس افزایش بیشتری خواهد یافت. بنابراین مانند همیشه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید تا شما را از جدیدترین بازی های پلتفرم اکس باکس و جزییات آنها اگاه سازیم.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,