Mike Ybarra at Xbox E3 2016

روزهای شلوغ و پرهیاهوی رو به تعطیلات زمستانی و تخفیف های مختلف در دنیای بازی، هیجان را به اکس باکس وان و گیمرها نیز کشانده است. اکنون آمار فوق العاده ای در یک هفته ی اخیر در اکس باکس ثبت شده است.

بنابر گفته ی Mike Ybarra معاون برنامه ریزی و مدیریت اکس باکس در هفته ی گذشته ۴۴۷ هزار LFG در اکس باکس ایجاد شده است. شما با LFG می توانید کلاب های جدید را پیدا کنید و به آن ها بپیوندید. قابلیت جستجو برای گروه (LFG) همچنین باعث ساده تر شدن تنظیم سریع پست های LFG برای رویداد های آینده و پیوستن به گروه های دیگر از کامپیوتر و یا گوشی ویندوزی شما می گردد و قابلیتی بسیار خوب برای گیمرها به شمار می رود.

mike-ybarra

در کنار آن نیز آمار بسیار جالبی ثبت شده است، ۶۱۱ میلیون Gamerscore در ۷ روز گذشته توسط گیمرها در اکس باکس به دست آمده است. این عدد درحالیست که مخاطبان مایک در پاسخ به سوال او و حدس هایشان نسبت به امتیاز بدست آمده در این ۷ روز، اکثرا اعداد اشتباهی گفته اند و خیلی از کاربران امتیازات پایین تری مدنظر داشته اند.

این آمار نشان می دهد روزهای خوب اکس باکس ادامه دار است و بعد از موفقیت در فروش Xbox One S گیمرها آمار خوب دیگری بدست آمده است  و  بایستی مدیران این شرکت نیز نسبت به سیاست های پیش رویشان امیدوارتر باشند. با این امار و ارقام باید منتظر اسکورپیوی قدرتمند در تعطیلات ۲۰۱۷ باشیم.

منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,