_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نسخه آزمایشی عنوان Overkill’s The Walking Dead عرضه شد

برنامه‌ زمانی نسخه‌ بتا عنوان Overkill’s The Walking Dead از سوی استودیو سازنده اعلام شد. در این بتا شما می‌توانید دو ماموریت اول و برخی از قابلیت های دیگر این عنوان را تجربه کنید.

عنوانOverkill’s The Walking Dead ، مانند چند عنوان دیگر به تاخیر افتاده است و در سال اخیر عرضه شده است؛ البته این اتفاق تنها بر روی نسخه‌ کنسول عنوان Overkill’s The Walking Dead افتاده است و خوشبختانه هنوز ما می‌توانیم نسخه‌ رایانه‌ های شخصی این عنوان را در زمان مشخص شده یعنی ششم نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه تجربه کنیم و استودیو سازنده برای آماده‌سازی سرورها، نسخه‌ آزمایشی (‌Beta) خصوصی این عنوان را امروز منتشر کرده است. اگر دوست دارید این نسخه‌ آزمایشی را تجربه کنید، تنها کافی است که این عنوان را پیش ‌خرید کنید. با این کار در کنار دسترسی به نسخه‌ آزمایشی خصوصی این عنوان، یک بسته‌ ویژه شامل تعدادی پوسته‌ تزئینی به شما داده خواهد شد.

کد دسترسی به این نسخه‌ آزمایشی به حساب کسانی که این عنوان را پیش ‌خرید کرده باشند، ارسال شده است. توجه داشته باشید که این نسخه تنها در زمان‌ هایی مشخص در طول ماه جاری میلادی در دسترس خواهد بود. برنامه‌ زمانی این نسخه‌ آزمایشی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

مرحله‌ اول: روز ۹ اکتبر برابر با ۱۷ مهر ماه، از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی اقیانوس آرام (PST) تا ساعت 23:59 دقیقه‌ روز ۱۰ اکتبر برابر با ۱۸ مهر ماه

مرحله‌ دوم: روز ۱۲ اکتبر برابر با ۲۰ مهر ماه، از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی اقیانوس آرام تا روز ۱۵ اکتبر برابر با ۲۳ مهر ماه، ساعت ۱۲ ظهر

در مرحله‌ اول نسخه‌ آزمایشی، دو ماموریت و دو Camp Defense در دسترس خواهد بود. در جریان برگزاری نسخه‌‌ آزمایشی، مراحل دیگری نیز در دسترس قرار می‌گیرند. با پیش ‌خرید نسخه‌ Deluxe این عنوان به قیمت ۸۰ دلار، در کنار نسخه‌ اصلی بازی و دسترسی به نسخه‌ آزمایشی آن، یک کتاب هنری، آلبوم موسیقی‌های موجود در این عنوان و اسکین Night Raid به شما داده خواهد شد. همچنین خریداران این نسخه 4 کد مخصوص اجرا نسخه‌ آزمایشی برای اهدا به دوستانشان دریافت خواهند کرد.

نسخه‌ کنسولی عنوان Overkill’s The Walking Dead با تاخیر در تاریخ ۶ فوریه‌ سال ۲۰۱۹ میلادی برابر با تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال برای کنسول ‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در بازار آمریکا عرضه خواهد شد. کاربران اروپایی دو روز دیرتر یعنی در تاریخ ۸ فوریه به این عنوان دسترسی پیدا می‌کنند.

آیا شما علاقه‌ای به نجربه عنوان Overkill’s The Walking Dead دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,