استودیو Overkill Software تریلر جدیدی از عنوان در حال توسعه خود یعنی  OVERKILL’s The Walking Dead را در جریان دومین قسمت برنامه خبری Inside Xbox منشر کرد.

این تریلر جزئیات بیشتری را در مورد دکتر این عنوان یعنی شخصیت Maya  در اختیار ما قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید آخرین تریلر این عنوان را مشاهده کنید.

بر اساس گفته های توسعه دهندگان گیم پلی این عنوان شبیه به بازی Left 4 Dead خواهد بود و شما با همکاری با سه بازیکن دیگر به مبارزه با گروه های مردگان متحرک می‌پردازید. هر بازیکن در این عنوان ویژگی و قابلیت های خاص خود را دارد و نقش خاص خود را در داستان بازی اجرا می‌کند و بعضی از مراحل بازی فقط با همکاری و کمک تمام بازیکنان  به اتمام می‌رسد.

به علت اینکه سریال The Walking Dead داستانی شخصی محور دارد؛ عنوان OVERKILL’s The Walking Dead با آن تفاوت ندارد وشخصیت ها در داستان این بازی نقش اساسی دارند و تابحال با دو تن از آنها یعنی Aidan و Maya آشنا شده‌ایم.

خبر بد این است که هنوز زمان مشخصی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است. گیم پلی این عنوان برای توسعه دهندگان اهمیت بسیار زیادی دارد و سعی می‌کند به بهترین شکل آن را در بیاورند. انتشار بازی OVERKILL’s The Walking Dead از سال 2016 به تاخیر افتاد و قرار است تا امسال این عنوان منتشر شود و تنها چند ماه تا انتشار آن مانده است.

لطفا نظرات خود را در مورد عنوان OVERKILL’s The Walking Dead با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,