_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

شخصیت جدید عنوان Overkill’s The Walking Deadمعرفی شد.

تریلر جدید منتشر شده از عنوان Overkill’s The Walking Dead شخصیت جدید قابل انتخاب این عنوان یعنی گرنت را  به شما معرفی خواهد کرد.

چند ماه گذشته،‌ استودیو Starbreeze، توسعه دهنده عنوان Overkill’s The Walking Dead تو تریلر سینماتیک با محوریت معرفی شخصیت های قابل انتخاب برای بازی این عنوان منتشر کرد و هم‌اکنون نیز تریلر سوم شخصیت قابل انتخاب این عنوان، گرنت،‌ مسن ترین شخصیت قابل بازی این عنوان را منتشر کرده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

در تریلر منتشر شده مشاهده کردید که گرنت در باران به سمت ماشین خود حرکت می‌کند و پس از سوار شدن و دیدن عکسی،‌ شروع به صحبت کردن در مورد نوه‌ خود می‌کند و در واقع پیدا کردن نوه‌اش هدف اصلی این پدربزرگ است. همانطور که مشاهده کردید گیم‌پلی خاصی از این شخصیت در این ویدئو وچود ندارد اما با مشاهده کردن اسلحه تک تیراندازی که با خود داشت احتمال دارد که او یک تک تیر‌انداز ماهر باشد و این قابلیت و سلاح خاص او باشد. در این عنوان هر یک از چهار شخصیت قابل انتخاب دارای ویژگی و درخت مهارت خاص خود هستند.

برای کسانی که تابحال حتی اسم این عنوان را نشنیده‌اند،‌ باید بگویم که عنوان Overkill’s The Walking Dead آخرین عنوان استودیو Overkill Software است؛ استودیویی که عنوان محبوبی همچون Payday را در کارنامه خود دارد. این بازی اول شخص شوتر، شما را با سه نفر دیگه همراه می‌سازد تا با انجام عملیات های پایگاه خود را بسازید و از خود درمقابل مردگان متحرک محافظت کنید. عنوان مذکور قرار بود تا در سال 2016 منتشر شود ولی تاریخ انتشار آن بارها تاخیر خورد.

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عنوان Overkill’s The Walking Dead وجود ندارد اما می‌دانیم که این عنوان برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,