این عنوان هیجان انگیز توسط استودیوهای بزرگی همچون Skybound Entertaiment 505 Games, و Starbreeze در حال ساخت و توسعه است . اخیرا تریلرسینماتیک جدیدی از بازی ارائه شده است که ویژگی های شخصیت “Aidan”، که اولین شخصیت، از چهار شخصیت قابل انتخاب برای جنگیدن در دنیای پسا-آخرالزمانی بازی است.در ادامه می‌توانید تریلر معرفی شخصیت “Aidan” را مشاهده کنید.

بازی اول شخص و چند نفره Overkill’s The Walking Dead، از رمان های معروف رابرت کریکمن با همین عنوان برگرفته شده است. این بازی شما را در شهر واشینگتون دی سی یعنی شهری که مملوء از زامبی های سرگردان است، می‌کند.

درست شبیه به اکثر بازی های Co-Op (همکاری چند نفره)، هر شخصیت بازی دارای توانایی ها، درخت مهارت، روش های جنگی و پیشینه داستانی خاص خود را دارد.جدا از پیشنه و داستان هریک افراد، در حال حاضر تمامی آنها به دنبال هرفی واحد هستند وهمکاری و کار تیمی در رسیدن به آن هدف نقش حیاتی را ایفا می‌کند.مانند بازی به یادماندنی  Left 4 Dead، ابتکار در این عنوان نیز اهمیت زیادی دارد. دربعضی اوقات شما باید با جنگ رو در رو دشمن را نابود کنید ولی دربرخی اوقات استراتژی های مخفیکاری کارسازتر و تمامی این ها به ابتکارو استراتژی شما بستگی دارد.

انتظار می‌رود که بازی Overkill’s The Walking Dead درپاییزسال آینده برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان روانه بازار شود.اگر فیلم یا کتاب های کامیک این عنوان را دوست دارید پس حتما منتظر این بازی باشید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,